Ten sklep używa ciasteczek (cookies) aby zapewnić najwyższą jakość zakupów. Dla przykładu informacji o sesji lub języku są przechowywane na Twoim komputerze. Bez włączonej obsługi ciasteczek funkcjonalność sklepu jest ograniczona. Jeśli się nie zgadzasz, kliknij tutaj. x

Mały leksykon zagrożeń duchowych

Mały leksykon zagrożeń duchowych

ks. Zwoliński Andrzej

Gotowe do wysyłki
24,95 zł
Tylko 14,97 zł

Leksykon adresowany jest do ludzi młodych poszukujących swojego miejsca w świecie, do rodziców, wychowawców oraz tych, którym powierzono rolę opiekunów i przewodników na skomplikowanych i złożonych drogach tego świata. 

Tu znajdziesz informacje o różnych współczesnych kontrowersyjnych zjawiskach: krótko, przystępnie, ale rzeczowo i w oparciu o Biblię i nauczanie Kościoła. 

Jeżeli leksykon pomoże rozwiać wątpliwości lub uzasadni rację niepokoju, który pojawił się intuicyjnie wobec spotkania się z zagrożeniem duchowym, to znaczy, że spełnił swoją rolę. 

ks. prof. Andrzej Zwoliński – kapłan diecezji krakowskiej, profesor nauk teologicznych, socjolog, teolog i sektolog. Jest kierownikiem Katedry Katolickiej Nauki Społecznej na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Zajmuje się współczesnymi zjawiskami społecznymi, które analizuje w swoich licznych publikacjach naukowych oraz popularnonaukowych.

EAN: 9788377972601
Tytuł: Mały leksykon zagrożeń duchowych
Autor: ks. Zwoliński Andrzej
Format: 14,5 x 20,5 cm
Liczba stron: 288
Oprawa: Twarda
ISBN: 3788377972601
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Nr produktu: 1320010379