Ten sklep używa ciasteczek (cookies) aby zapewnić najwyższą jakość zakupów. Dla przykładu informacji o sesji lub języku są przechowywane na Twoim komputerze. Bez włączonej obsługi ciasteczek funkcjonalność sklepu jest ograniczona. Jeśli się nie zgadzasz, kliknij tutaj. x

Dzieciaki świata

Dzieciaki świata

Martyna Wojciechowska

Gotowe do wysyłki
Tylko 34,90 zł

W najnowszej książce Martyny Wojciechowskiej „Dzieciaki świata” znajdziesz odpowiedzi na wiele ciekawych pytań…

Jak to jest być boginią mieszkającą w pałacu w Nepalu? Dlaczego najlepsi biegacze świata rodzą się w Etiopii? Gdzie spotkasz kobiety, których szyje są 3 razy dłuższe niż nasze? W jakim kraju dzieci żyją w pływających domach wioskach? Czy to prawda, że w Afryce buduje się domy z odchodów krowy? Odpowiedzi udzielą dzieciaki, które Martyna Wojciechowska spotkała w trakcie swojej podróży. 

Matin, Lien, Mali, Zuzu i Merbatu, bohaterowie tej książki, opowiadają o swoich niesamowitych przygodach, a także o troskach i radościach. W trakcie lektury wasze dzieci będą miały szansę poznać inne kultury, obyczaje, tradycyjne wartości i sposoby życia. 

Książka ta uczy tolerancji i wrażliwości, dostarcza również mnóstwa tematów do arcyciekawych rozmów z dziećmi. Będziecie zaskoczeni ich inteligencją i wrażliwością.
 

EAN: 9788375965070
Tytuł: Dzieciaki świata
Autor: Martyna Wojciechowska
Format: 17,5 x 22 cm
Liczba stron: 160
Oprawa: Twarda
ISBN: 9788375965070
Wydawca:
Nr produktu: 1220646226