Ten sklep używa ciasteczek (cookies) aby zapewnić najwyższą jakość zakupów. Dla przykładu informacji o sesji lub języku są przechowywane na Twoim komputerze. Bez włączonej obsługi ciasteczek funkcjonalność sklepu jest ograniczona. Jeśli się nie zgadzasz, kliknij tutaj. x

Jak zostać gwiazdą futbolu? ABC młodego piłkarza

Jak zostać gwiazdą futbolu? ABC młodego piłkarza

Robert Jończyk

Gotowe do wysyłki
9,95 zł
Tylko 5,97 zł

Długo oczekiwana książka w Polsce! Przygotowana specjalnie na Euro 2012. Została napisana z myślą o dzieciach, które pasjonują się piłką nożną. Autor, który od wielu lat jest trenerem piłki nożnej, a także wychowawcą klas sportowych, stara się zmobilizować młodych czytelników do kształtowania tych cech charakteru, które można nabyć, uprawiając sport. Dzięki tej książce Twoje dziecko nauczy się systematyczności, zdolności współpracy, koleżeństwa, samodyscypliny. Książka zawiera również bardzo praktyczne propozycje materiałów szkoleniowych do pracy z młodymi sportowcami. Dlatego powinni po nią sięgnąć nie tylko rodzice i wychowawcy, ale także opiekunowie i trenerzy drużyn.

Robert Jończyk urodzony w 1966 r. w Jaworznie jest trenerem piłki nożnej z licencją UEFA PRO, nauczycielem i wychowawcą klas sportowych. Pracę rozpoczął w 1990 r. w Victorii Jaworzno z seniorami. Przez wiele lat trener dzieci, młodzieży i seniorów w Cracovii. Pracował również z seniorami Arki Gdynia, Zagłębia Lubin, Puszczy Niepołomice.
 

Nie wiem, czy Leo Messi czytał podobną książkę, ale jestem pewien, że zna wszystko, co jest w niej opisane. Jak przez grę w piłkę stawać się lepszym człowiekiem. Jak dzięki prostym wartościom etycznym lepiej grać w piłkę. Ta książka to abecadło rozwoju młodego piłkarza i człowieka. Znakomita do wspólnego czytania dla dzieci i rodziców. Autor jest trenerem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Pracował zarówno z dziećmi, jak i zawodowymi piłkarzami. Nie tylko wie, o czym pisze, ale żyje według zasad, których uczy.

Gorąco polecam.
Przemysław Babiarz
dziennikarz i komentator sportowy

Moja wieloletnia przygoda z piłką nożną nauczyła mnie ważnej prawdy: zawodnik, który marzy o grze w dobrych klubach europejskich, musi posiadać nie tylko umiejętności techniczno-taktyczne, ale również cechy mocnego charakteru: systematyczność, współpracę, koleżeństwo i samodyscyplinę. Dlatego cieszę się, że powstała książka, która uczy tego młodych piłkarzy. Zawiera ona bardzo praktyczne materiały szkoleniowe, więc polecam ją również opiekunom i trenerom. Oby w Polsce narodziło się wiele gwiazd futbolu!

Kazimierz Węgrzyn
W latach 1991-1999 piłkarz Ekstraklasy,
obecnie komentator sportowy.

EAN: 9788377970461
Tytuł: Jak zostać gwiazdą futbolu? ABC młodego piłkarza
Autor: Robert Jończyk
Format: 14,8 x 21,0 cm
Liczba stron: 64
Oprawa: Broszurowa
ISBN: 9788377970461
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Nr produktu: 1320084050