Ten sklep używa ciasteczek (cookies) aby zapewnić najwyższą jakość zakupów. Dla przykładu informacji o sesji lub języku są przechowywane na Twoim komputerze. Bez włączonej obsługi ciasteczek funkcjonalność sklepu jest ograniczona. Jeśli się nie zgadzasz, kliknij tutaj. x

Ewa czuje inaczej

Ewa czuje inaczej

Jacek Pulikowski

Gotowe do wysyłki
Tylko 16,50 zł

Kobieta i mężczyzna, to stworzenia bardzo różniące się w odbiorze rzeczywistości. Czy te dwie istoty mogą dojść do jedności? Tak, jeśli uwzględnią różnice w sposobie odczuwania świata i nauczą się komunikacji emocjonalnej.

Jacek Pulikowski jest szczęśliwym mężem Jadwigi (od 34 lat) i ojcem Marii, Jana i Urszuli. Od wielu lat zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin i Poradnictwo Rodzinne. Jest wspólnie z przyjaciółmi założycielem i wieloletnim Prezesem Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Poznańskiej. Przez dwie kadencje był świeckim audytorem Rady do spraw Rodziny Episkopatu Polski. Autor poczytnych książek (19) i artykułów w licznych czasopismach katolickich, oraz uczestnik audycji radiowych i telewizyjnych na tematy rodzinne (miłość, czystość, płciowość, ojcostwo, rodzicielstwo). Wszystkie jego książki wielokrotnie wznawiano w wielotysięcznych nakładach i przetłumaczono na języki obce (rosyjski, łotewski). Nagrodzony nagrodą wydawców katolickich Feniks za kilka książek w serii: Jak wygrać... Popularny mówca spotykający się z młodzieżą, narzeczonymi, małżeństwami, nauczycielami, kapłanami i... teściami. Zawodowo: docent dr inż. Jacek Pulikowski jest nauczycielem akademickim na uczelni technicznej - Politechnice Poznańskiej. Ponadto prowadzi zajęcia na Podyplomowym Studium Rodziny na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

EAN: 9788389282361
Tytuł: Ewa czuje inaczej
Autor: Jacek Pulikowski
Format: 12,5 x 19,5 cm
Liczba stron: 80
Okładka: Miękka
ISBN: 9788389282361
Waga: 0.093 kg
Wydawca: IW Jerozolima
Nr produktu: 1220635003
pisze: 22.04.2004
Książkę tę również przeczytałam jednym tchem i to nie raz. Polecam ją wszystkim napotkanym osobom. Prawdziwe uznanie należy się autorowi za znajomość kobiecej natury. Polecam każdemu panu i pani. Zarówno młodszym jak i starszym, bez ograniczenia wieku. Treści zawarte w tej książce doskonale wręcz przygotowują do życia i małżeństwa. Strzał w dziesiątkę!! Po przeczytaniu pierwszy raz tej książki, uznałam, że Jackowi Pulikowskiemu, należy się nagroda Nobla.
Musisz być zalogowany aby napisać recenzję.