Ten sklep używa ciasteczek (cookies) aby zapewnić najwyższą jakość zakupów. Dla przykładu informacji o sesji lub języku są przechowywane na Twoim komputerze. Bez włączonej obsługi ciasteczek funkcjonalność sklepu jest ograniczona. Jeśli się nie zgadzasz, kliknij tutaj. x

Singielka. Życie i miłość z nutką śmiałości

Singielka. Życie i miłość z nutką śmiałości

Mandy Hale

Gotowe do wysyłki
Tylko 24,90 zł

Szczęście to mimo wszystko wciąż szczęście, nawet jeśli nie zawiera w sobie hollywoodzkiego „i żyli długo i szczęśliwie”.
Radosna. Niezależna. Zadziorna. Fantastyczna. Bycie singielką ma dużo zalet! Mandy Hale pokazuje, że singiel to ktoś, kto jest zabawny, szczery, dowcipny, mądry – to ktoś, kto jest swoim najlepszym przyjacielem.Bycie singlem to przygoda, którą możesz się rozkoszować – pełna śmiechu, przyjaźni i dobrych chwil. Zatem podkręć muzykę i tańcz!

Mandy Hale – pisarka, mówczyni, blogerka, zwana pieszczotliwie Singielką. Pokochały ją miliony samotnych kobiet na całym świecie. Została wyróżniona przez wiele magazynów, m.in. „Forbes” i „New York Times”. Jej profil na Facebooku The Single Woman ma ponad 800 tysięcy fanów. W wolnych chwilach Mandy podróżuje, dużo czyta oraz ogląda filmy.

EAN: 9788375166415
Tytuł: Singielka. Życie i miłość z nutką śmiałości
Autor: Mandy Hale
Format: 18 x 20 cm
Liczba stron: 220
Oprawa: Twarda
ISBN: 978-83-7516-641-5
Wydawca: Wydawnictwo Święty Wojciech
Nr produktu: 1220598258