Ten sklep używa ciasteczek (cookies) aby zapewnić najwyższą jakość zakupów. Dla przykładu informacji o sesji lub języku są przechowywane na Twoim komputerze. Bez włączonej obsługi ciasteczek funkcjonalność sklepu jest ograniczona. Jeśli się nie zgadzasz, kliknij tutaj. x

Nowe życie

Nowe życie

Karen Kingsbury

Gotowe do wysyłki
34,95 zł
Tylko 20,97 zł

Kontynuacja bestsellerowej serii Anielski PatrolW podłej dzielnicy Los Angeles od pokoleń trwa rywalizacja gangów narkotykowych. Marcus Dillinger, bejsbolista mistrzowskiej drużyny Dodgersów, właśnie tam decyduje się otworzyć centrum dla młodzieży. Trudne zadanie, zwłaszcza dla kogoś, kto związał się z dziewczyną, która niekoniecznie podziela jego pasje i świat wartości. A tuż obok jest Mary Catherine, której zostało pół roku życia na wszystko, w tym na wyjazd do Ugandy i na odkrycie miłości do Marcusa. 

Czy oboje zdążą odkryć uczucie? Czy Mary pozwoli się pokochać? Czy siła dobrych zmian zdoła odmienić zło ich świata i trudne historie ludzi, którzy stanęli na drodze ich życia? 

Na ziemię zostaje posłany Anielski Patrol, by ratować bohaterów. Dziś mają dokonać wyborów, które zaważą na ich przyszłości. A przed nimi otwierają się bramy nowego, nieznanego, intrygującego życia.

KAREN KINGSBURY autorka bestsellerów na liście "New York Timesa", jej książki sprzedano już w ponad 20 mln egzemplarzy. Autorka mieszka w Tennessee wraz z mężem, mają córkę oraz pięciu synów (w tym trzech adoptowanych). "Nowe życie" to drugi tom "Anielskiego patrolu", najnowszej serii napisanej przez Karen. Pierwsza część nosi tytuł "Druga szansa".

EAN: 9788377974681
Tytuł: Nowe życie
Autor: Karen Kingsbury
Seria: Anielski Patrol
Format: 13,50 x 20,50
Liczba stron: 376
Oprawa: broszurowa
ISBN: 978-83-7797-468-1
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Nr produktu: 1320010222