Ten sklep używa ciasteczek (cookies) aby zapewnić najwyższą jakość zakupów. Dla przykładu informacji o sesji lub języku są przechowywane na Twoim komputerze. Bez włączonej obsługi ciasteczek funkcjonalność sklepu jest ograniczona. Jeśli się nie zgadzasz, kliknij tutaj. x

Cuda nigdy nie ustają

Cuda nigdy nie ustają

Tim Downs

Gotowe do wysyłki
35,00 zł
Tylko 30,00 zł

To prawda, co mówią: „Jeśli mówisz do Boga, jesteś religijny, ale jeśli słyszysz Boga, masz schizofrenię”.

Kiedy po wypadku samochodowym Liv Hayden, znana gwiazda filmowa, zapada w śpiączkę, pielęgniarz Kemp McAvoy sądzi, że wreszcie znalazł bilet do życia, o jakim zawsze marzył. Kemp skończył medycynę i tylko przez przypadek nie został lekarzem – ma jednak wiedzę medyczna i próbuje ją wykorzystać dla swoich celów: każdej nocy podaje pacjentce leki, które zmniejszają jej świadomość, po czym zakłada biały fartuch i udaje niebiańskiego gościa, który przybywa do Liv ze specjalnym przesłaniem.

Plany krzyżuje mu pasierbica, Leah – dziewczynka zaczyna opowiadać wszystkim, że widzi anioły, co wprawia w duże zaniepokojenie jej matkę i nauczycieli. Nim sprawy się wyjaśnią, wszyscy oni naucza się co nieco o aniołach, miłości i nadziei.

Witajcie w Los Angeles, mieście aniołów, gdzie ruch uliczny nigdy nie zamiera, ludzie nigdy nie spią, a cuda nigdy nie ustają!

EAN: 9788375162745
Tytuł: Cuda nigdy nie ustają
Autor: Tim Downs
Format: 13 x 20 cm
Liczba stron: 428
Oprawa: Miękka
ISBN: 9788375162745
Waga: 0.421 kg
Wydawca: Wydawnictwo Święty Wojciech
Nr produktu: 1220598071