Ten sklep używa ciasteczek (cookies) aby zapewnić najwyższą jakość zakupów. Dla przykładu informacji o sesji lub języku są przechowywane na Twoim komputerze. Bez włączonej obsługi ciasteczek funkcjonalność sklepu jest ograniczona. Jeśli się nie zgadzasz, kliknij tutaj. x

Uparte serce

Uparte serce

Becky Wade

Gotowe do wysyłki
34,90 zł
Tylko 29,90 zł

On – były hokeista, niegdyś bardzo sławny, teraz zamknięty w sobie, unikający ludzi.
Ona – silna i uparta, pragnąca miłości i zmagająca się z własną przeszłością.
Dom, któremu wspólnie przywracają dawną świetność.
I Ktoś, kto ma wobec nich wspaniały plan.

Kate ma póki co dość swojej pracy w ośrodku interwencji kryzysowej. Jest też zmęczona powrotami do wiecznie pustego mieszkania. Kiedy więc babcia proponuje jej, by wspólnie odnowiły rodzinną posiadłość Chapel Bluff, Kate natychmiast się zgadza. Jeszcze nie wie, jak bardzo ta przygoda zmieni jej życie.

Na miejscu Kate poznaje Matta, który ma pomóc im w remoncie. Matt jest nieprzystępny. Z czasem okazuje się, że skrywa w sobie trudną przeszłość. Nie jest łatwo do niego dotrzeć. Jednak uparte serce Kate nie daje jej spokoju – młoda kobieta postanawia za wszelką cenę pomóc Mattowi odzyskać radość życia – nieważne, czy mu się to podoba, czy nie.

Po pierwszych nieudanych próbach wreszcie udaje im się dojść do porozumienia. Czy Kate znajdzie odpowiedź na swoje pragnienia i obawy? A może oboje otrzymają o wiele więcej, niż mogliby się spodziewać?

EAN: 9788375166392
Tytuł: Uparte serce
Autor: Becky Wade
Format: 14 x 21 cm
Liczba stron: 384
Okładka: Miękka
ISBN: 9788375166392
Wydawca: Wydawnictwo Święty Wojciech
Nr produktu: 1220598155