Ten sklep używa ciasteczek (cookies) aby zapewnić najwyższą jakość zakupów. Dla przykładu informacji o sesji lub języku są przechowywane na Twoim komputerze. Bez włączonej obsługi ciasteczek funkcjonalność sklepu jest ograniczona. Jeśli się nie zgadzasz, kliknij tutaj. x

Mężczyzna w pełnej zbroi - CD MP3

Mężczyzna w pełnej zbroi - CD MP3

John Abraham Godson, Krzysztof Jedrzejewski, Piotr Milkiewicz, Henryk Wieja

Gotowe do wysyłki
24,00 zł
Tylko 14,40 zł

Tematy wykładów:

1. Mężczyzna w pełnej zbroi – Henryk Wieja

Czym tak naprawdę jest zbroja Boża? Czy to tylko polecenie, jak mamy żyć?
Jako osoby wierzące jesteśmy w nieustannej walce duchowej. Bóg daje nam swoja zbroje po to, byśmy mogli się ostać i zwyciężać każdego dnia w mocy Bożej.

2. Czy istnieje konflikt pomiędzy nauka a wiara? – Piotr Milkiewicz

Samo zdobywanie wiedzy nie stoi w sprzeczności z wiara. Nauka, która opiera się na prawdzie, nie przeczy istnieniu Boga. Co więcej, może otworzyć oczy duchowe na dzieła Stwórcy. Odkryj, w jaki sposób wiara i nauka uzupełniają się nawzajem.

3. Wartość w polityce – John Abraham Godson

Jako chrześcijanie zostaliśmy powołani, by być światłością tam, gdzie Bóg nas stawia. Zaangażowanie w polityce pozwala na podejmowanie odpowiedzialności i aktywne uczestniczenie w tworzeniu rzeczywistości w kraju, w którym żyjemy. Zatem jakimi zasadami powinien kierować się polityk, który jest uczniem Chrystusa?

4. Mówienie o Bogu to konfrontacja – Krzysztof Jedrzejewski

„Dla mnie biznes nie jest najważniejszy” – tego zdania wykładowca używa, aby wskazać na to, co w życiu jest najcenniejsze. Prowadzenie biznesu jest możliwe z zachowaniem Bożych zasad i wartości. Czy biznes może dąć nam sposobność dzielenia się Ewangelią z ludźmi, których spotykamy na co dzień?

5. Ludzie wpływu – Henryk Wieja

Czytelnym sygnałem dla Boga, ze warto w nas inwestować, jest poruszanie się w kulturze Bożego Królestwa oraz poszanowanie autorytetów ustanowionych przez Niego. Bóg daje autorytet tym, którym może zaufać. Warto rozpoznać, na czym opiera się duchowy autorytet i jak się manifestuje w relacjach międzyludzkich.

6. Bóg ma plan dla twojego życia – John Abraham Godson

Bóg ma plan, dla którego stworzył każdego z nas. Największą radość i spełnienie możemy czerpać ze świadomości wypełniania Bożego powołania. Każdy z nas może odkryć Boży plan i powołanie dla swojego życia.

Historiami z życia podzielili się Jan Grzeszkowiak oraz Jacek Weigl.

EAN: 5908219970709
Tytuł: Mężczyzna w pełnej zbroi - CD MP3
Autor: John Abraham Godson, Krzysztof Jedrzejewski, Piotr Milkiewicz, Henryk Wieja
ISBN: 5908219970709
Wydawca: Koinonia
Nr produktu: 1260641008