Ten sklep używa ciasteczek (cookies) aby zapewnić najwyższą jakość zakupów. Dla przykładu informacji o sesji lub języku są przechowywane na Twoim komputerze. Bez włączonej obsługi ciasteczek funkcjonalność sklepu jest ograniczona. Jeśli się nie zgadzasz, kliknij tutaj. x

Jesteś moją córką

Jesteś moją córką

Słowa Boga do Ciebie

Gotowe do wysyłki
4,50 zł
Tylko 2,70 zł

Książeczka dla każdej kobiety. Słowa Jezusa zaczerpnięte z Dzienniczka św. Faustyny i rozważania, które podniosą każdą kobietę do godności księżniczki w Królestwie Bożym. Doskonały prezent dla niej.
Książeczka, którą można ofiarować nie tylko osobie bardzo bliskiej, ale każdemu, kto powinien być obdarowany dobrym i mądrym prezentem. Słowa Boga zostały tak dobrane, aby stanowiły początek krótkich rozważań motywujących do lepszego, bardziej świadomego życia. 
Książeczka dla wszystkich dorosłych: i tych, którzy w dorosłość właśnie wkroczyli, i tych, którzy wiele już przeżyli, ale chcą od życia jeszcze więcej. Ten mały prezencik zawieraja ogromną porcję wiary w siebie, a urocze zdjęcia z pewnością wywołają uśmiech na twarzy obdarowanych.

EAN: 9788377977446
Tytuł: Jesteś moją córką
Podtytuł: Słowa Boga do Ciebie
Seria: Jesteś
Format: 11,00 x 11,00
Liczba stron: 32
Oprawa: zeszytowa
ISBN: 978-83-7797-744-6
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Nr produktu: 1320030262