Ten sklep używa ciasteczek (cookies) aby zapewnić najwyższą jakość zakupów. Dla przykładu informacji o sesji lub języku są przechowywane na Twoim komputerze. Bez włączonej obsługi ciasteczek funkcjonalność sklepu jest ograniczona. Jeśli się nie zgadzasz, kliknij tutaj. x

Polska Na szlakach św. Jana Pawła II

Polska Na szlakach św. Jana Pawła II

Mirek i Magda Osip-Pokrywka

Gotowe do wysyłki
69,00 zł
Tylko 41,40 zł

Historia niniejszego albumu zaczęła się podczas wyjazdu autorów do Rzymu na pogrzeb papieża Jana Pawła II. To przejmujące wydarzenie kiełkowało przez kilka lat, by zaowocować chęcią odkrywania szlaków, które przemierzał Karol Wojtyła. W efekcie podróżowania Jego śladami powstał niniejszy album – powstał z myślą o tych, którzy chcieliby spojrzeć na Polskę przez pryzmat ścieżek, jakimi podążał Święty, będąc jeszcze chłopcem, a później klerykiem, księdzem, biskupem i w końcu kardynałem. Tak jak wybór Karola Wojtyły na papieża oznaczał koniec Jego wędrówek na łonie natury, tak śmierć papieża oznaczała koniec ziemskiego życia. Tylko tyle. Bo przecież On żyje w sercach milionów ludzi. I wędruje. Już nie samotnie czy w gronie bliskich przyjaciół. Wędruje z każdym, kto wyrusza na szlak, by szukać skupienia i zachwycać się pięknem tego świata.

Wadowice  · Kraków   · Tatry   · Bieszczady   · Beskidy   · Pieniny  
· Gorce   · Sudety   · Małopolska   · Dolny Śląsk   · Mazury   · Suwalszczyzna  
· Bory Tucholskie   · Pojezierze Drawskie  

Mirek i Magda Osip-Pokrywka tworzą zespół dziennikarsko-fotograficzny. Podróżują po świecie i publikują materiały o ciekawych miejscach, krajach i kulturach w magazynach podróżniczych, pismach popularnonaukowych i periodykach krajoznawczych. Są autorami kilku przewodników turystycznych po krajach europejskich, a także leksykonów zabytków architektury kresowej.

EAN: 9788379716203
Tytuł: Polska Na szlakach św. Jana Pawła II
Autor: Mirek i Magda Osip-Pokrywka
Format: 205 x 285 mm
Liczba stron: 288
Oprawa: twarda
ISBN: 978-83-7971-620-3
Wydawca: Jedność
Nr produktu: 1220394810