Ten sklep używa ciasteczek (cookies) aby zapewnić najwyższą jakość zakupów. Dla przykładu informacji o sesji lub języku są przechowywane na Twoim komputerze. Bez włączonej obsługi ciasteczek funkcjonalność sklepu jest ograniczona. Jeśli się nie zgadzasz, kliknij tutaj. x

365 odcieni miłości

365 odcieni miłości

Poradnik dla zakochanych

Katarzyna Cudzich-Budniak

Gotowe do wysyłki
24,95 zł
Tylko 14,97 zł

Poradnik albumowy – najlepszy prezent dla przyjaciół, dla zakochanych, na ślub, dla samego siebie!Ten intrygujący poradnik w formie albumu jest przeznaczony zarówno dla tych, którzy od lat żyją w związkach, jak i dla tych, którzy dopiero planują w nie wstąpić. A nawet dla tych, którzy jeszcze sami nie wiedzą, jak potoczą się ich dalsze losy. 
To doskonała książka, lekka w czytaniu, ale mądra w treści. 
Autorka jest co prawda młodą mężatką i młodą mamą, ale bardzo mądrą i wykształconą kobietą, a pewne nawyki i wiedzę czerpie się nie tylko z doświadczenia własnego, ale ze źródła, którym w przypadku tej książki jest dom rodzinny. Katarzyna Cudzich-Budniak jest córką Andrzeja Cudzicha, który był fenomenalnym muzykiem chrześcijańskim, kontrabasistą jazzowym i kompozytorem. Jej mąż, Mikołaj Budniak, chciałoby się powiedzieć, że poszedł w ślady jej ojca, ale to nie do końca ta kolejność... Życie małżeństwa Katarzyny i Mikołaja już od samego początku opatrzone jest cudem, więc jak tu nie przeczytać jej porad, skoro sam Bóg czuwa nad jej małżeństwem.

EAN: 9788377974384
Tytuł: 365 odcieni miłości
Podtytuł: Poradnik dla zakochanych
Autor: Katarzyna Cudzich-Budniak
Format: 16,50 x 11,50
Liczba stron: 368
Oprawa: Twarda
ISBN: 978-83-7797-438-4
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Nr produktu: 1320030161