Ten sklep używa ciasteczek (cookies) aby zapewnić najwyższą jakość zakupów. Dla przykładu informacji o sesji lub języku są przechowywane na Twoim komputerze. Bez włączonej obsługi ciasteczek funkcjonalność sklepu jest ograniczona. Jeśli się nie zgadzasz, kliknij tutaj. x

Przebaczenie

Przebaczenie

Klucz do przemiany serca

Gustavo E. Jamut

Gotowe do wysyłki
19,95 zł
Tylko 11,97 zł

Ceniony na całym świecie kierownik duchowy o. Gustavo Jamut prowadzi nas przez proces prawdziwego przebaczenia, które niesie ze sobą uzdrowienie serca, pogodzenie się z samym sobą, z innymi ludźmi oraz z Bogiem. W książce znajdują się ćwiczenia duchowe, modlitwy, medytacje biblijne, sześć kroków przebaczenia ułatwiających oczyszczenie serca z uraz, poczucia winy i żalu.

Sprawdź:
- Jak przebaczyć samemu sobie?
- Jak przebacza nam miłosierny Bóg?
- Co zrobić, aby naprawdę wybaczyć innym?
- Czy można wyleczyć się z poczucia winy?

Autor pisze w sposób bezpośredni, a jego książki pomagają żyć, dlatego jest tak bliski wielu czytelnikom na świecie.

O. GUSTAVO E. JAMUT urodził się w Buenos Aires. Jest kapłanem ze zgromadzenia Oblatów Maryi Niepokalanej, założonego przez bł. Bruno Lanteriego. Obecnie jest koordynatorem ruchu charyzmatycznego w diecezji Buenos Aires. Zajmuje się szczególnie formacją świeckich. Założył wspólnotę ewangelizacyjną „Głosiciele pokoju”. Prowadzi konferencje, seminaria i dni skupienia. Jest autorem wielu książek o tematyce religijnej, podejmujących zagadnienia rozwoju duchowego.

EAN: 9788377976104
Tytuł: Przebaczenie
Podtytuł: Klucz do przemiany serca
Autor: Gustavo E. Jamut
Format: 12,50 x 19,50 cm
Liczba stron: 112
Oprawa: Broszurowa
ISBN: 978-83-7797-610-4
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Nr produktu: 1320017435