Ten sklep używa ciasteczek (cookies) aby zapewnić najwyższą jakość zakupów. Dla przykładu informacji o sesji lub języku są przechowywane na Twoim komputerze. Bez włączonej obsługi ciasteczek funkcjonalność sklepu jest ograniczona. Jeśli się nie zgadzasz, kliknij tutaj. x

Pokonać ocean

Pokonać ocean

Kiedy miłość wymaga od nas tego, co niemożliwe

Gina Holmes

Gotowe do wysyłki
29,95 zł
Tylko 17,97 zł

Kiedy Jenny Lucas wyjeżdżała z domu, samotna i z nowym życiem pod sercem, obiecała sobie, że nigdy tam nie wróci. Życie okazuje się jednak nieprzewidywalne i weryfikuje nawet najlepiej ułożone plany. Po sześciu latach nieobecności Jenny wraca do rodzinnego miasteczka w Północnej Karolinie, żeby zmierzyć się z upiorami przeszłości. Póki jeszcze może, chce mieć wpływ na to, kto będzie wychowywał jej małą córeczkę, gdy jej zabraknie – tata, z którym nie miała kontaktu od momentu, gdy się przeprowadziła, czy może ojciec Belli… który jeszcze nie wie o istnieniu małej. To, co się wydarzy, zjednoczy rodzinę na nowo i pozwoli im odkryć miłość, która ocala, gdy wszystko inne już zawodzi.

Inspirująca i podnosząca na duchu opowieść, która przypomina nam, że warto żyć tak, jakby każdy dzień był tym ostatnim.

TESS GERRITSEN, autorka bestsellerów New York Timesa

GINA HOLMES rozpoczęła swoją karierę w roku 1998, pisząc artykuły i krótkie opowiadania. W roku 2005 założyła wpływowy blog literacki Novel Journey. Ukończyła nauki ekonomiczne oraz pielęgniarstwo. Mieszka wraz z mężem i dziećmi w południowej Virginii i pracuje jako pielęgniarka.

Książka z serii ZŁOTA EDYCJA!

EAN: 9788377971079
Tytuł: Pokonać ocean
Podtytuł: Kiedy miłość wymaga od nas tego, co niemożliwe
Autor: Gina Holmes
Seria: Złota edycja
Format: 14,5 x 20,5 cm
Liczba stron: 360
Oprawa: Broszurowa
ISBN: 978-83-7797-107-9
Waga: 0.4 kg
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Nr produktu: 1320010892