Ten sklep używa ciasteczek (cookies) aby zapewnić najwyższą jakość zakupów. Dla przykładu informacji o sesji lub języku są przechowywane na Twoim komputerze. Bez włączonej obsługi ciasteczek funkcjonalność sklepu jest ograniczona. Jeśli się nie zgadzasz, kliknij tutaj. x

Niespodziewany gość. Przeżywanie choroby, szpital i relacje z chorym

Niespodziewany gość. Przeżywanie choroby, szpital i relacje z chorym

Tullio Proserpio , Sala Giovanni

Gotowe do wysyłki
19,01 zł
Tylko 11,41 zł

Nie pytając o zgodę, jak niespodziewany gość, choroba wkracza w nasze życie. Nie zważa na naturalne prawa biologicznego życia czy sprawiedliwe kryteria podziału. Dotyka ludzi starszych i młodszych, biednych i bogatych, wierzących i ateistów.

Stajemy się całkowicie bezbronni wobec nieprzewidywalności tego wydarzenia. Doświadczenie to wywraca do góry nogami nasze życie, zmienia nasze priorytety. Kariera, pieniądze, prestiż, władza, uroda... ustępują miejsca innym celom.

Ta niezwykle mądra książka pomaga zrozumieć chorobę i świat otaczający osobę chorą. Wskazuje jak pokonać dystans między życiem codziennym i tym szpitalnym.

Stanowi wsparcie dla chorych, ich rodzin, opiekunów i dla wszystkich, którym przyszło zmierzyć się z dramatyczną i inspirującą rzeczywistością cierpienia. Choroba jest częścią naszego życia, czy tego chcemy czy nie, należy do rzeczywistości tego świata.

EAN: 9788374852326
Tytuł: Niespodziewany gość. Przeżywanie choroby, szpital i relacje z chorym
Autor: Tullio Proserpio , Sala Giovanni
Format: 13 x 20,5 cm
Liczba stron: 96
Oprawa: Miękka
ISBN: 9788374852326
Waga: 0.1 kg
Wydawca: Bratni Zew Wydawnictwo Franciszkanów
Nr produktu: 1220671014