Ten sklep używa ciasteczek (cookies) aby zapewnić najwyższą jakość zakupów. Dla przykładu informacji o sesji lub języku są przechowywane na Twoim komputerze. Bez włączonej obsługi ciasteczek funkcjonalność sklepu jest ograniczona. Jeśli się nie zgadzasz, kliknij tutaj. x

Więcej ciała (książka + CD)

Więcej ciała (książka + CD)

Tomasz Nowak OP

Gotowe do wysyłki
28,00 zł
Tylko 16,80 zł

Te rekolekcje muszą się zacząć od pytania o miłość. Bez miłości, bez tej świadomości, że jestem kochany i że jestem akceptowany taki, jaki jestem, wszystkie słowa, które w nich padną, będą puste. Jesteśmy z miłości i do miłości przeznaczeni. 

Jezus będąc Bogiem, przyjął ciało dlatego, że je pokochał. Niestety wiele jest kłamstw na temat pełni miłości, a tym samym pełni życia w ciele. To ważne, by popatrzeć na ciało prawdziwie i bez lęku, by dać się pouczyć przez Tego, który je stworzył. Bóg dał nam ciało i ukształtował je doskonale. Warto u Niego szukać sensu i celu, aby doświadczyć spełnienia. Biblia mówi, że jesteśmy stworzeni na obraz i podobieństwo Boga - adoracja i uwielbienie są znakomitymi drogami, by odkryć prawdę o swojej godności. Jesteśmy świątynią czyli ciałem Boga, a pełnię zjednoczenia z Nim osiągamy w Eucharystii, gdy przyjmujemy Jego Ciało. Miłość zawsze oznacza WIĘCEJ CIAŁA!

Tomasz Nowak OP - dominikanin, kaznodzieja, dyrektor Dominikańskiego Ośrodka Kaznodziejskiego w Łodzi. Głoszenie Ewangelii i muzyka (szczególnie jazz) to jego największe pasje. 

Spis nagrań:

1. Dlaczego WIĘCEJ CIAŁA?
2. Dźwięk dla paralityka
3. Bóg stworzył dobrą jajecznicę
4. Prawo i życie, kropka i przecinek
5. Samarytanin za drzwiami
6. Proste pragnienie perły
7. Tylko król może umywać nogi

EAN: 9788393708864
Tytuł: Więcej ciała (książka + CD)
Autor: Tomasz Nowak OP
Format: 13,5 x 18,5 cm
ISBN: 978-83-937088-6-4
Wydawca: Fundacja MALAK
Nr produktu: 1220683757