Ten sklep używa ciasteczek (cookies) aby zapewnić najwyższą jakość zakupów. Dla przykładu informacji o sesji lub języku są przechowywane na Twoim komputerze. Bez włączonej obsługi ciasteczek funkcjonalność sklepu jest ograniczona. Jeśli się nie zgadzasz, kliknij tutaj. x

Jak szczęśliwie żyć we dwoje. Podręcznik dla kobiet

Jak szczęśliwie żyć we dwoje. Podręcznik dla kobiet

Elisabetta Tumbiolo

Gotowe do wysyłki
27,50 zł
Tylko 16,50 zł

"Napisałam te strony dla Ciebie, która jeszcze szukasz bratniej duszy, dla Ciebie, która wkrótce wychodzisz za mąż, i również dla Ciebie, która jesteś już żoną.
    Pisząc je, myślałam o Tobie, która jesteś niepoprawną romantyczką, a w małżeństwie szukasz Twojego marzenia o szczęściu i w nim chcesz je realizować.
    Ja też, obok Ciebie, chcę się z tej książki czegoś nauczyć.
    Bardziej kochać, kochać na serio.
    Pozbyć się tego, co oddala i dzieli, a wzmocnić to, co zbliża i jednoczy.
    Chcę nauczyć się sztuki kochania, uśmiechając się do czyichś słabości, a z własnymi obchodząc się surowo; patrząc z miłością na niedomagania drugiego, a bezkompromisowo na swoje osobiste.
    Pragnę, byśmy – Ty i ja – nauczyły się, jak nie ulegać wpływom wewnętrznych wzburzeń, jak nie pozwalać, by nasze nastroje zależały od pogody.
    Abyśmy potrafiły w nieporozumieniach gasić złość balsamem rozsądku, a gorycz rozczarowań – balsamem przebaczenia.
    Byśmy były zdolne zasypać dumę w okopach niezgody, ażeby w powstałych na nich bruzdach na nowo rozkwitła miłość.
    Jeśli utrzymamy w ryzach serce, za każdym razem, kiedy oszukuje i zdradza, a opatrzymy, kiedy czuje się zranione; jeśli ból szarych dni owiniemy bandażem nasączonym wspomnieniami dni szczęśliwych i wielką nadzieją, że te ciemne w przyszłości dadzą początek znów radosnym, będziemy mogły sprawować nieograniczoną władzę nad teraźniejszością i mieć pewność, że gdzieś tam, ponad chmurami, wciąż bije blask pogodnego nieba."

EAN: 9788374851725
Tytuł: Jak szczęśliwie żyć we dwoje. Podręcznik dla kobiet
Autor: Elisabetta Tumbiolo
Format: 13 x 21 cm
Liczba stron: 240
Oprawa: Miękka
ISBN: 978-83-7485-172-5
Wydawca: Bratni Zew Wydawnictwo Franciszkanów
Nr produktu: 1220671042