Ten sklep używa ciasteczek (cookies) aby zapewnić najwyższą jakość zakupów. Dla przykładu informacji o sesji lub języku są przechowywane na Twoim komputerze. Bez włączonej obsługi ciasteczek funkcjonalność sklepu jest ograniczona. Jeśli się nie zgadzasz, kliknij tutaj. x

Sztuka Naturalnego Planowania Rodziny. Zeszyt ćwiczeń

Sztuka Naturalnego Planowania Rodziny. Zeszyt ćwiczeń

Gotowe do wysyłki
16,00 zł
Tylko 9,60 zł

Przedstawiamy Wam najnowszą pozycję w serii Sztuka NPR - Zeszyt ćwiczeń. Zeszyt ćwiczeń zawiera 35 różnych kart do rozwiązania. Wiele ciekawych przypadków na których możecie lepiej nauczyć się NPR. Teraz i Wy możecie skorzystać z tej pomocy. 

Sztuka Naturalnego Planowania Rodziny - Zeszyt Ćwiczeń to najnowsza propozycja Ligi Małżeństwo Małżeństwu, kolejna książka do nauki naturalnych metod planowania rodziny z serii "Sztuka NPR". Jest to doskonałe uzupełnienie książki „Kurs podstawowy”. Z pewnością sprawdzi się, jako materiał uzupełniający i utrwalający dla osób uczących się samodzielnie NPR, a także materiał pomocniczy do pracy w poradniach małżeńskich i rodzinnych, dla instruktorów NPR.

Zeszyt Ćwiczeń zawiera 35 dodatkowych, rzeczywistych kart obserwacji, przeznaczonych do samodzielnej interpretacji. Każda karta posiada komentarz i rozwiązanie. Karty zawierają nie tylko zapis typowych cykli ale także zakłóconych, poporodowych, premenopauzalnych, z opóźnioną owulacją, obrazujących powrót płodności po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej i po poronieniu, a także takie w których doszło do poczęcia. Dzięki temu osoba ucząca się ma możliwość samodzielnej interpretacji i poznania wielu niestandardowych przypadków. Ćwiczenia uzupełnione są o zapis reguł wyznaczania okresów płodności u kobiety zebranych w jednym miejscu.

EAN: 9788393383801
Tytuł: Sztuka Naturalnego Planowania Rodziny. Zeszyt ćwiczeń
Seria: Sztuka NPR
Format: 24 x 16,5 cm
Liczba stron: 50
Oprawa: Miękka
ISBN: 9788393383801
Wydawca: Liga Małżeństwo Małżeństwu
Nr produktu: 1220658004