Ten sklep używa ciasteczek (cookies) aby zapewnić najwyższą jakość zakupów. Dla przykładu informacji o sesji lub języku są przechowywane na Twoim komputerze. Bez włączonej obsługi ciasteczek funkcjonalność sklepu jest ograniczona. Jeśli się nie zgadzasz, kliknij tutaj. x

Jak wychować chłopca na mężczyznę

Jak wychować chłopca na mężczyznę

Meg Meeker

Gotowe do wysyłki
Tylko 41,00 zł

Jest to książka pełna praktycznych rad, oparta zarówno na osobistym doświadczeniu lekarskim Autorki, jak i na sprawdzonych wynikach badań naukowych oraz na rodzicielskim zdrowym rozsądku, który na nieszczęście wielu z nas porzuciło na rzecz lektury setek poprawnych politycznie poradników o wychowaniu.

Z książki tej dowiesz się, jak wychować zdrowych i szczęśliwych chłopców - takich, którzy są uczciwi i prawdomówni, odważni, pokorni i łagodni (świadomie panujący nad swoją siłą) oraz uprzejmi. Bycie rodzicem często wydaje się zadaniem ponad siły (...) jednak prawie każdy rodzic jest zdolny wychować dobrych synów. Masz w sobie potrzebną intuicję, serce i jesteś w stanie zmieniać życie swego syna na lepsze. Ta książka pomoże ci zacząć.

Kolejna książka Meg Meeker w przystępny i praktyczny sposób przedstawia siedem podstawowych zasad wychowania chłopców, jest wspaniałym dopełnieniem jej wcześniejszej pozycji 'Mocni ojcowie, mocne córki'.

EAN: 9788375954296
Tytuł: Jak wychować chłopca na mężczyznę
Autor: Meg Meeker
Format: 14 x 20,3 cm
Liczba stron: 314
Oprawa: Miękka
ISBN: 9788375954296
Waga: 0.335 kg
Wydawca: Wydawnictwo M
Nr produktu: 1220017858