Ten sklep używa ciasteczek (cookies) aby zapewnić najwyższą jakość zakupów. Dla przykładu informacji o sesji lub języku są przechowywane na Twoim komputerze. Bez włączonej obsługi ciasteczek funkcjonalność sklepu jest ograniczona. Jeśli się nie zgadzasz, kliknij tutaj. x

Odlotowa winda do nieba

Odlotowa winda do nieba

czyli opowieść o rewelacyjnym wynalazku świętej Tereski od Dzieciątka Jezus

Ewa Skarżyńska

Gotowe do wysyłki
29,90 zł
Tylko 17,94 zł

O, jaka piękna jest nasza religia! Zamiast zacieśniać serca, jak sądzi świat, wznosi je i uzdalnia do kochania, kochania miłością omal nieskończoną, sięgającą poza to śmiertelne życie!

Zawsze, cokolwiek Bóg mi zsyłał, podobało mi się tak bardzo, że gdybym miała wybierać, wybrałabym właśnie to, nawet jeśli otrzymane rzeczy wydawałyby mi się mniej dobre i mniej ładne niż te, które otrzymali inni.

Jak słodko pomagać Jezusowi naszymi drobnymi ofiarami, pomagać Mu w zbawianiu dusz, które odkupił za cenę swojej Krwi i które oczekują na naszą pomoc.

Pracujmy razem dla zbawienia dusz!
 

                     Prosi was o to

                    Mała Teresa

 

Przejmująca opowieść o życiu świętej Tereski od Dzieciątka Jezus ukazująca w ciepły, prosty i niepozbawiony humoru sposób drogę do świętości małej dziewczynki z Normandii, która od najmłodszych lat obdarzona była wielką wrażliwością religijną i marzyła o powołaniu zakonnym. Książkę tę można z powodzeniem polecić zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Najlepsze efekty przyniosłaby wspólna lektura w gronie rodzinnym.

EAN: 9788321120072
Tytuł: Odlotowa winda do nieba
Podtytuł: czyli opowieść o rewelacyjnym wynalazku świętej Tereski od Dzieciątka Jezus
Autor: Ewa Skarżyńska
Format: 170 x 245 mm
Liczba stron: 176
Oprawa: twarda
ISBN: 978-83-211-2007-2
Wydawca: PAX
Nr produktu: 1220730134