Ten sklep używa ciasteczek (cookies) aby zapewnić najwyższą jakość zakupów. Dla przykładu informacji o sesji lub języku są przechowywane na Twoim komputerze. Bez włączonej obsługi ciasteczek funkcjonalność sklepu jest ograniczona. Jeśli się nie zgadzasz, kliknij tutaj. x

Seks jakiego nie znacie. Dla małżonków kochających Boga

Seks jakiego nie znacie. Dla małżonków kochających Boga

Zapytaj o dostępność
24,95 zł
Tylko 14,97 zł

Co ma Bóg do mojego seksu? - może i Ty kiedyś zadałeś takie pytanie. A co ma Bóg do Twojego zdrowia, pieniędzy, pracy, wypoczynku, miłości, śmierci? Jeśli nie ma nic, to znaczy, że nie jesteś chrześcijaninem! - śmiało odpowiada ojciec Knotz.

Autor w bardzo otwarty sposób odpowiada na wiele pytań na temat seksu. Książka nie moralizuje, ale jak każdy poradnik życia pomaga w rozwiązywaniu problemów i podnoszeniu jakości życia małżeńskiego. Ojciec Knotz czasem dość humorystycznym językiem przekazuje jednak prawdę, że Bóg nas nie podgląda w sypialni, ale jest zainteresowany szczęśliwym pożyciem seksualnym małżonków i w tym czasie obdarza ich swoimi darami. Celem współżycia seksualnego nie może być jednak sama przyjemność, ale zbudowanie więzi, przeżycie jedności w intymnym spotkaniu kochających się osób!

Książka dostepna także w formie Audiobook'a! tutaj

EAN: 9788374246187
Tytuł: Seks jakiego nie znacie. Dla małżonków kochających Boga
Format: 14,5x20,5cm
Liczba stron: 216
ISBN: 9788374246187
Waga: 0.27 kg
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Nr produktu: 1320010770