Ten sklep używa ciasteczek (cookies) aby zapewnić najwyższą jakość zakupów. Dla przykładu informacji o sesji lub języku są przechowywane na Twoim komputerze. Bez włączonej obsługi ciasteczek funkcjonalność sklepu jest ograniczona. Jeśli się nie zgadzasz, kliknij tutaj. x

Sztuka Naturalnego Planowania Rodziny. Kurs podstawowy

Sztuka Naturalnego Planowania Rodziny. Kurs podstawowy

Gotowe do wysyłki
55,00 zł
Tylko 33,00 zł

Nowa wersja najpopularniejszego w Polsce podręcznika do nauki naturalnych metod planowania rodziny. Ma nowoczesną i przystępną formę, dzięki czemu uczenie się z niej to prawdziwa przyjemność. Książka ta jest pomocnym narzędziem dla par bezskutecznie starających się o poczęcie, jak również pragnących je odłożyć. Nadaje się także doskonale na prezent ślubny.

Prosty i skuteczny sposób nauki obserwacji i interpretacji objawów płodności wg. metody objawowo-termicznej. Książka jest doskonałą propozycją dla wszystkich osób które pragną poznać i stosować sztukę naturalnego planowania rodziny w swoim życiu. Wg. badań amerykańskich pary małżeńskie które stosują NPR tworzą o wiele bardziej trwałe i usatysfakcjonowane związki.

NPR jest zalecane dla osób które chcą odłożyć poczęcie z ważnych przyczyn, jak również dla tych którzy mają problemy z poczęciem. Nauka obserwacji i interpretacji rytmów płodności kobiety jest pierwszym krokiem w skutecznym leczeniu niepłodności.

Książka zawiera kompendium najważniejszych tematów związanych z NPR, reguły interpretacji oparte na aktualnych badaniach naukowych, nową zmienioną i czytelną kartę obserwacji cyklu.

EAN: 9788390327549
Tytuł: Sztuka Naturalnego Planowania Rodziny. Kurs podstawowy
Format: 21,0x30,0cm
Liczba stron: 264
Oprawa: Miękka
ISBN: 9788390327549
Waga: 0.99 kg
Wydawca: Liga Małżeństwo Małżeństwu
Nr produktu: 1220658001