Utwórz konto lub Zaloguj się
Koszyk

Adanna ● Historia, która zmieniła świat

Adanna ● Historia, która zmieniła świat

Autor
Ikonka produktu
Indeks
1320060174
W magazynie
24,95 zł
Adanna ● Historia, która zmieniła świat jest do kupienia w przyrostach co 1

Mała Sudanka, bardzo wychudzona i skrajnie wyczerpana z głodu, przewraca się w drodze do punktu żywnościowego. W tle widać dobrze odżywionego sępa, czekającego na jej śmierć… To słynne zdjęcie Kevina Cartera, za które otrzymał Nagrodę Pulitzera, stało się inspiracją dla autora tej powieści.
Bohater książki, fotoreporter Stuart Daniels, oskarżany o bierność w obliczu rażącej niesprawiedliwości, staje przed jeszcze jedną szansą, by uratować swoją karierę zawodową. Zostaje wysłany do maleńkiego afrykańskiego kraju, gdzie spotyka niezwykłą dziewczynkę – Adannę, sierotę walczącą o przetrwanie w społeczności wyniszczanej przez biedę, AIDS i przemoc. Spotkanie tych dwojga zupełnie obcych sobie osób sprawi, że ich życie całkowicie się zmieni…

TOM DAVIS jest cenionym pisarzem. Ukończył ekonomię oraz teologię w The Criswell College. Jest prezesem CEO Children’s HopeChest – chrześcijańskiej organizacji pomagającej osieroconym dzieciom ze wschodniej Europy oraz Afryki. Tom wraz z żoną Emily mają siedmioro dzieci, w tym dwoje adoptowanych z Rosji.


Książka z serii ZŁOTA EDYCJA!

Więcej informacji
Autor: Tom Davis
Nazwa wydawnictwa: Edycja Świętego Pawła
Typ produktu: Książka
Numer ISBN: 9788374247245
Numer EAN13: 9788374247245
Waga (kg): 0,340 kg
Oprawa: broszurowa
Ilość stron: 304
Wymiary (cm): 14,50 cm X 20,50 cm
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Adanna ● Historia, która zmieniła świat
Twoja ocena