Utwórz konto lub Zaloguj się
Koszyk

Chłopiec z lodu ● Nowe życie Warrena

Chłopiec z lodu ● Nowe życie Warrena

Ikonka produktu
Indeks
1320084070
W magazynie
19,95 zł
Chłopiec z lodu ● Nowe życie Warrena jest do kupienia w przyrostach co 1

Robert Warren ma za sobą porażkę w małżeństwie i śmierć syna, a badania, którym poświęcił życie, doprowadziły do skonstruowania bomby atomowej i sprawiły, że jest człowiekiem samotnym. Dręczony wyrzutami sumienia, Warren wyjeżdża do odludnej stacji badawczej pośród lodów Grenlandii. I właśnie wtedy, kiedy nadzieja zaczyna go opuszczać, wydarzenie, którego nauka nie potrafi wyjaśnić, zmienia na zawsze jego życie. Odnajduje ciało chłopca, uwięzione w lodowej tafli. Chłopiec ma na sobie ubranie, jakiego się już od dawna nie nosi. Nikt nie wie, skąd się tam wziął. Ale co najdziwniejsze – żyje. Warren rozumie, że dla niego to niezwykła szansa…

Książka z serii ZŁOTA EDYCJA!

GUIDO SGARDOLI jest jednym z najbardziej interesujących współczesnych pisarzy włoskich w dziedzinie literatury młodzieżowej. Z zawodu weterynarz i zapalony podróżnik, świetnie władający piórem, jest autorem wielu udanych publikacji i zwycięzcą liczących się nagród literackich, takich jak Nagroda Andersena dla najlepszego autora w 2009 roku i Nagroda Bancarellino.
Historia Warrena i Jima, zderzenie nauki, marzeń i najgłębszych prawd sprawiły, że książka zyskała niezwykłą popularność i odmieniła życie tych, którzy po nią sięgnęli.

Książka dostępna również w formie ebooka. SPRAWDŹ!

Książka znalazła się w finale nagrody im. Hansa Christiana Andersena (Medal im. Hansa Christiana Andersena)  Wyróżnienie przyznawane jest co 2 lata przez Międzynarodową Izbę ds. Książek dla Młodych (IBBY) autorom i ilustratorom książek dla dzieci.

Nagroda ta nazywana bywa Małym Noblem.


Teraz pięć tytułów z serii "Złota Edycja" możesz kupić w komplecie z rabatem ponad 25%. Sprawdź !!!

 

Więcej informacji
Autor: Sqardoli Guido
Nazwa wydawnictwa: Edycja Świętego Pawła
Typ produktu: Książka
Numer ISBN: 9788377970706
Numer EAN13: 9788377970706
Oprawa: broszurowa
Ilość stron: 184
Wymiary (cm): 14,50 cm X 20,50 cm
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Chłopiec z lodu ● Nowe życie Warrena
Twoja ocena