Co robić, aby moje dziecko dobrze spało

Ikonka produktu
W magazynie
Indeks
1320010751
Porównaj
1,00 zł
Co robić, aby moje dziecko dobrze spało jest do kupienia w przyrostach co 1
Dodaj do listy życzeń

Kiedy noworodek zacznie przesypiać całą noc? Do kiedy dziecko powinno ucinać sobie drzemkę w dzień? Jak rozplanować szkolne obowiązki pociechy, żeby lepiej spała w nocy? To tylko kilka przykładowych pytań, jakie zadają sobie rodzice maluchów w różnym wieku.
Autorka książki jest wykształconym psychologiem i mamą dwójki dzieci. Ma za sobą wiele nieprzespanych nocy. Z połączenia jej wiedzy i doświadczenia rodzicielskiego powstała książka, która jest nieocenioną pomocą dla każdego rodzica, który troszczy się o prawidłowy rozwój swojego dziecka. Autorka fachową ręką prowadzi czytelników przez poszczególne etapy naturalnego rozwoju dziecięcego snu. Udziela porad zarówno w drobnych kwestiach, jak i w poważnych problemach, z którymi musi zmierzyć się każdy rodzic.
Jednak żadna książka nie jest w stanie wyczerpująco odpowiedzieć na wszystkie pytania i wątpliwości. Każde dziecko rozwija się przecież inaczej. Dlatego ten poradnik w przystępny sposób przekazuje rodzicom najważniejsze wskazówki dotyczące naturalnego i spokojnego rozwoju dziecięcego snu. Pomaga pokonać senne trudności, a przy okazji  uczy także, jak przekazać dzieciom, że spanie to przede wszystkim przyjemność!
Alessandra Devoto – psycholog i mama dwójki dzieci, specjalistka od zaburzeń snu, akredytowana przy Włoskim Stowarzyszeniu Medycyny Snu. Wykłada medycynę ogólną na Uniwersytecie „La Sapienza” w Rzymie. Jest współautorką wielu artykułów naukowych i publikacji poświęconych psychologicznym terapiom zaburzeń snu. Obecnie zajmuje się specjalistycznym poradnictwem w zakresie leczenia bezsenności u dzieci i dorosłych.

Przeczytaj fragment w naszej czytelni

Więcej informacji
Autor Alessandra Devoto
Nazwa wydawnictwa Edycja Świętego Pawła
Typ produktu Książka
Numer ISBN 978-83-7797-044-7
Numer EAN13 9788377970447
Waga (kg) 0.000000
Oprawa broszurowa
Ilość stron 96
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Co robić, aby moje dziecko dobrze spało
Twoja ocena
Back to Top

Co robić, aby moje dziecko dobrze spało

1,00 zł