Utwórz konto lub Zaloguj się
Koszyk

Elementarz teologii ciała według Jana Pawła II

Elementarz teologii ciała według Jana Pawła II

Ikonka produktu
Indeks
1320010333
Brak w magazynie
24,95 zł

Powszechnie uważa się, że chrześcijaństwo odnosi się do ludzkiego ciała z jakąś przesadną podejrzliwością, stara się ludzką cielesność ograniczać, ujarzmiać, pozbawiać ją wartości. Najlepszą odpowiedzią na te fałszywe poglądy jest teologia ciała Jana Pawła II. Jest to oparta na Biblii odpowiedź na pytanie: Po co Bóg dał człowiekowi ciało?

Jan Paweł II daje nam klucz do zrozumienia znaczenia naszego ciała, relacji pomiędzy kobietą i mężczyzną, nadaje nowy sens małżeństwu i podpowiada, jak budować relacje z drugim człowiekiem, aby osiągnąć szczęście.

Książka stanowi rodzaj przewodnika wyjaśniającego w możliwie prosty sposób meandry rozważań papieża. Pozwala odkryć wartość teologii ciała, nie upraszczając jednak jej przesłania.
o. dr Ksawery Knotz OFMCap

Paweł Kopycki
, rocznik 1972, mąż, ojciec trzech córek, z wykształcenia kartograf i filozof, popularyzator nauczania Jana Pawła II o małżeństwie i rodzinie. Prowadzi spotkania dla młodzieży akademickiej, a także warsztaty i rekolekcje dla narzeczonych i dla małżeństw. Fotografik, twórca albumów, tłumacz literatury z języka angielskiego.

Więcej informacji
Autor: Paweł Kopycki
Nazwa wydawnictwa: Edycja Świętego Pawła
Typ produktu: Książka
Numer ISBN: 978-83-8131-141-0
Numer EAN13: 9788381311410
Oprawa: broszurowa
Ilość stron: 144
Wymiary (cm): 13,00 cm X 20,00 cm
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Elementarz teologii ciała według Jana Pawła II
Twoja ocena