Utwórz konto lub Zaloguj się
Koszyk

Ilustrowana Biblia rodzinna

Ilustrowana Biblia rodzinna

Ikonka produktu
Indeks
1320081075
W magazynie
49,95 zł
Ilustrowana Biblia rodzinna jest do kupienia w przyrostach co 1

Jak zachęcić dziecko do czytania Biblii? Mamy na to sposób – „Ilustrowaną Biblię rodzinną”. Ponad 100 najważniejszych historii ze Starego i Nowego Testamentu oraz kolorowe obrazy, wykonane techniką akwareli, z pewnością zachwycą dzieci i rodziców.

To wyjątkowe wydanie Pisma Świętego może być źródłem inspiracji, jak mówić dzieciom o Bogu. Znajdziemy w nim zarówno przystępnie przekazane opowieści biblijne, jak również wyjaśnienia historyczne i archeologiczne, fotografie, mapy, wykresy. Przeniesiemy się w czasy przed narodzeniem Chrystusa, aby z Nim wejść w pierwszy wiek chrześcijaństwa. Poznamy apostołów i dzieje głoszenia Dobrej Nowiny, a także dowiemy się np., jak wówczas przechowywano wodę, jak wyglądała egipska armia i co należało do codziennych obowiązków kobiety izraelskiej.

Biblia, dla młodszych dzieci do czytania z rodzicami, została przygotowana we współpracy z teologami, metodykami i czołowymi przedstawicielami Kościoła. To doskonały pomysł na stosowny prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej.

Więcej informacji
Nazwa wydawnictwa: Edycja Świętego Pawła
Typ produktu: Książka
Numer ISBN: 978-83-7797-710-1
Numer EAN13: 9788377977101
Oprawa: twarda
Ilość stron: 320
Wymiary (cm): 19,60 cm X 26,00 cm
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Ilustrowana Biblia rodzinna
Twoja ocena