Utwórz konto lub Zaloguj się
Koszyk

Jak bronić się przed diabłem?

Jak bronić się przed diabłem?

Ikonka produktu
Indeks
1320010894
W magazynie
14,95 zł
Jak bronić się przed diabłem? jest do kupienia w przyrostach co 1

Pracuję jako tłumacz podczas spotkań poranionych ludzi z egzorcystą - a w razie konieczności tłumaczę dialogi egzorcysty z diabłem - przed moimi oczami ukazuje się niewiarygodny świat , w którym splatają się ze sobą strach, cierpienia, ignorancja, zagubienie i zabobony...
Niniejsze świadectwo
postanowiłam przedstawić szerszemu kręgowi czytelników, aby przezwyciężyć lęki i stereotypy krążące wokół diabła. Autorytetem, do którego się dowołuję, jest o. Cipriano de Meo. Jego przesłanie jest jasne, bezpośrednie i niosące otuchę: nie należy się bać diabła, ale trzeba się bronić przed jego działaniem chrześcijańskim życiem i częstym przystępowaniem do sakramentów. Szatan bowiem, "wielki przegrany", usiłujący chełpić się mocą, której nie posiada, bez pozwolenia Boga nie jest w stanie nic uczynić.

 

"Żyjąc w stanie łaski uświęcającej, nie możemy zostać pokonani przez złego ducha,

któremu pozostaje jedynie pienić się ze złości"

o. Cipriano de Meo

 

PATRIZIA CATTANEO (ur. w 1964 r. w Voghera) prowadzi szczególny apostolat na rzecz osób dręczonych przez złego ducha. Ksiązka ta jest owocem odbywających się na przestrzeni pięciu lat spotkań z o. Ciprianem de Meo. Autorka jest szczególnie znana we Włoszech z opracowanych przez nią biografi świętych libańskich. Także w Polsce ukazała się jedna z jej najnowszych jej książek pod tytułem Dlaczego Bóg dopuszcza cierpienie. 

 

Polecamy również nowy film Michała Kondrata pt. "Matteo", w którym występuje również ojciec Cipriano de Meo, bohater naszej książki pt. "Jak bronić się przed diabłem".
 


Więcej informacji znajdziesz na:

http://warszawa.gosc.pl/doc/2211540.Bojkotuj-Halloween-przyjdz-na-Matteo

 

Więcej informacji
Autor: Patrizia Cattaneo, o. Cipriano de Meo
Nazwa wydawnictwa: Edycja Świętego Pawła
Typ produktu: Książka
Numer ISBN: 978-83-7797-148-2
Numer EAN13: 9788377971482
Oprawa: broszurowa
Ilość stron: 280
Wymiary (cm): 13,00 cm X 20,00 cm
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Jak bronić się przed diabłem?
Twoja ocena