Utwórz konto lub Zaloguj się
Koszyk

Jezus mówi do Ciebie

Jezus mówi do Ciebie

Autor
Ikonka produktu
Indeks
1220645023
W magazynie
29,90 zł
Jezus mówi do Ciebie jest do kupienia w przyrostach co 1

"Przyjdź do mnie ze wszystkimi swoimi słabościami: fizycznymi, emocjonalnymi i duchowymi. Odpocznij w Mojej kojącej Obecności, pamiętając, że nie ma dla Mnie nic niemożliwego. Oderwij swój umysł od problemów, aby skupić się na Mnie. Pamiętaj, że mogę uczynić nieskończenie więcej, niż prosisz czy rozumiesz. Jednak zamiast przekonywać Mnie, abym zrobił to czy tamto, staraj się dostroić do tego, co już czynię".

Te słowa pochodzące od samego Jezusa usłyszała w swoim sercu Sarah Young, pisarka chrześcijańska, w czasie osobistej rozmowy z Panem. Słów tych było więcej, zaczęła je więc spisywać.

Jak sama mówi, odczuła potrzebę słuchania Boga „z piórem w ręku”. Kiedy zaczęła się dzielić tym doświadczeniem z bliskimi jej ludźmi, zauważyła, że słowa te stają się dla nich źródłem wielkiej duchowej radości i szczęścia. Tak powstała książka Jezus mówi do ciebie, którą przeczytało już ponad 8 milionów ludzi na całym świecie. Przetłumaczono ją na 25 języków. Fenomen tej książki kryje się w tym, że każdy, kto będzie ją czytał, dostrzeże, że są to słowa skierowane bezpośrednio do niego. To, co Jezus uczyni dzięki tym słowom w Twoim sercu, jak zmieni Twoje życie, jest jeszcze tajemnicą. Zmieni je jednak na pewno.

Więcej informacji
Autor: Sarah Young
Nazwa wydawnictwa: esprit
Typ produktu: Książka
Numer ISBN: 978-83-63621-36-0
Numer EAN13: 9-788363-621360
Oprawa: zeszytowa
Ilość stron: 380
Wymiary (cm): 12,00 cm X 18,00 cm
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Jezus mówi do Ciebie
Twoja ocena