Utwórz konto lub Zaloguj się
Koszyk

Łzy z Nieba. Co chce powiedzieć nam Maryja?

Łzy z Nieba. Co chce powiedzieć nam Maryja?

Ikonka produktu
Indeks
1320010992
W magazynie
14,95 zł
Łzy z Nieba. Co chce powiedzieć nam Maryja? jest do kupienia w przyrostach co 1

Co mają ze sobą wspólnego Medjugorie – mała miejscowość w byłej Jugosławii, gdzie od ponad trzydziestu lat objawia się Matka Boska, a do sanktuarium Maryi przybywają nieprzebrane tłumy pielgrzymów – i miasteczko Civitavecchia?
W ciągu stuleci Najświętsza Panna objawiała się w każdym zakątku świata. Najstarsze świadectwa sięgają I wieku po narodzeniu Chrystusa. Ale łzy należą do czasów najnowszych.
Autor prowadzi swoje badania w świecie objawień maryjnych, starając się zrozumieć, jakie przesłanie chce przekazać światu Maryja…
 
RINO CAMMILLERI to włoski pisarz, publicysta i apologeta katolicki. Urodził się w 1950 roku w Cianciana na Sycylii. Studia ukończył na uniwersytecie w Pizie, gdzie obecnie wykłada nauki polityczne. Współpracuje z Il Giornale, L`Avvenire, Ideazione, Studi Cattolici, Il Folio, Oggi, Il Timone oraz kanałem katolickim RAI. Napisał około trzydziestu zróżnicowanych gatunkowo książek. Polscy czytelnicy znają go dzięki takim tytułom, jak: Wielka księga świętych patronów, Czy Bóg jest katolikiem?, Prawdziwa historia inkwizycji, Błogosławiony Ojciec Pio. Droga do świętości, Inkwizytor czy Krucyfiks samuraja.

 

 

TEST link

Więcej informacji
Autor: Rino Cammilleri
Nazwa wydawnictwa: Edycja Świętego Pawła
Typ produktu: Książka
Numer ISBN: 978-83-7797-272-4
Numer EAN13: 9788377972724
Oprawa: broszurowa
Ilość stron: 224
Wymiary (cm): 13,50 cm X 20,50 cm
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Łzy z Nieba. Co chce powiedzieć nam Maryja?
Twoja ocena