Utwórz konto lub Zaloguj się
Koszyk

Maryja. Mama i Królowa

Maryja. Mama i Królowa

Autor
Ikonka produktu
Indeks
1320019226
W magazynie
24,95 zł
Maryja. Mama i Królowa jest do kupienia w przyrostach co 1

Obowiązkowa książka dla wszystkich, którzy nie wiedzą, że są dziećmi Maryi. W prosty i porywający sposób Scott Hahn – nawrócony pastor protestancki – wyjaśnia uprzywilejowane miejsce Maryi w chrześcijaństwie. Z głęboką wiarą analizuje biblijne i teologiczne podstawy czci oddawanej Matce Bożej. Autor odnajduje zapowiedź Maryi w Starym Testamencie, a szczególnie w osobie Ewy-matki wszystkich żyjących, w Arce Przymierza oraz królowej matce z rodu Dawida.

We właściwym dla siebie stylu urozmaica teologiczny wykład analogicznymi wydarzeniami i anegdotami z życia codziennego. Wszystko po to, aby przybliżyć nas do Maryi – aby stała się dla nas bardziej Mamą niż Królową.

SCOTT HAHN to były pastor protestancki, nawrócony na katolicyzm w 1986 r. Obecnie biblista, teolog i apologeta oraz wykładowca na Uniwerytecie Franciszkańskim w Steubenville w USA, a także prezes fundacji Missionaries of Faith. Ojciec sześciorga dzieci. Jest popularnym autorem licznych publikacji na temat Kościoła katolickiego. Nakładem Edycji Świętego Pawła opublikowano jeden z jego bestsellerów pt. Uczta Baranka. Eucharystia - niebo na ziemi, Częstochowa 2013.

Więcej informacji
Autor: Scott Hahn
Nazwa wydawnictwa: Edycja Świętego Pawła
Typ produktu: Książka
Numer ISBN: 978-83-7797-512-1
Numer EAN13: 9788377975121
Oprawa: broszurowa
Ilość stron: 248
Wymiary (cm): 12,50 cm X 19,50 cm
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Maryja. Mama i Królowa
Twoja ocena