Utwórz konto lub Zaloguj się
Koszyk

Między ignorancją a eksperckością. Edukacja religijna

Między ignorancją a eksperckością. Edukacja religijna

Ikonka produktu
Indeks
1320010392
W magazynie
29,95 zł
Między ignorancją a eksperckością. Edukacja religijna jest do kupienia w przyrostach co 1

Świat się zmienia. Żyjemy w czasach, w których uczenie się, rozwój, zdobywanie nowych kompetencji oraz przekwalifikowanie się staje się oczywistością i nie powinno ustać wraz z ukończeniem szkoły i studiów. Człowiek dorosły XXI wieku żyje w erze informacji i nastawiony jest na zdobywanie wciąż nowej wiedzy, umiejętności i postaw. Również rozwój duchowy oraz edukacja religijna nie mogą zatem zakończyć się na etapie kształcenia szkolnego, ale powinny trwać przez całe życie.

Książka Między ignorancją a eksperckością zachęca do nieustawania na drodze "odkrywania prawdy o Bogu i relacjach człowieka z nim". Autorzy publikacji uczą w niej, że to człowiek dorosły jest głównym odbiorcą katechizacji i udowadniają to założenie poprzez prezentację owoców jakie w ciągu 20 lat przyniosła praca z osobami dorosłymi metodą Kursu Biblijnego.

Omawiana pozycja książkowa przeznaczona jest szczególnie dla osób zajmujących się formacją osób dorosłych (duszpasterzy, animatorów małych grup, liderów wspólnot), a także dla tych, którzy pragną "pójść dalej" w zakresie edukacji religijnej i zdobyć nową wiedzę i umiejętności.

Więcej informacji
Autor: Janusz Krysztofik, Anna Walulik CSFN
Nazwa wydawnictwa: Edycja Świętego Pawła
Typ produktu: Książka
Oprawa: broszurowa
Ilość stron: 161
Wymiary (cm): 14,00 cm X 20,00 cm
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Między ignorancją a eksperckością. Edukacja religijna
Twoja ocena