Utwórz konto lub Zaloguj się
Koszyk

Modlitwy z Fatimy. Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót

Modlitwy z Fatimy. Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót

Ikonka produktu
Indeks
1220603082
W magazynie
3,50 zł
Modlitwy z Fatimy. Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót jest do kupienia w przyrostach co 1

Nabożeństwo pierwszych pięciu sobót miesiąca, powierzone Pastuszkom podczas objawień fatimskich, jest wciąż wezwaniem dla Kościoła i każdego z nas.

„Duszom, które w ten sposób starają się mi wynagradzać – mówi Matka Najświętsza – obiecuję towarzyszyć w godzinie śmierci z wszystkimi łaskami potrzebnymi do zbawienia”.

Książeczka zawiera modlitwy oraz opis sposobu prywatnego czy wspólnotowego odprawiania nabożeństwa pięciu pierwszych sobót miesiąca.

Spis tajemnic różańcowych i przykładowe rozważanie pomogą co miesiąc tym, którzy pragną ofiarować coś od siebie na zadośćuczynienie za grzechy świata.

Ojciec Święty Benedykt XVI stwierdził: „Łudziłby się ten, kto sądziłby, że prorocka misja Fatimy została zakończona”; „posłanie nie jest zakończone, chociaż obydwie wielkie dyktatury zniknęły. Trwa cierpienie Kościoła i trwa zagrożenie człowieka, a tym samym nie ustaje szukanie odpowiedzi; dlatego wciąż aktualna pozostaje wskazówka, którą dała nam Maryja.

Także w obecnym utrapieniu, gdy siła zła w najprzeróżniejszych formach grozi zdeptaniem wiary. Także teraz koniecznie potrzebujemy tej odpowiedzi, której Matka Boża udzieliła dzieciom”.

Więcej informacji
Typ produktu: Książka
Numer ISBN: 978-83-62985-87-6
Numer EAN13: 9788362985876
Oprawa: zeszytowa
Ilość stron: 32
Wymiary (cm): 7,00 cm X 11,50 cm
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Modlitwy z Fatimy. Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót
Twoja ocena