Utwórz konto lub Zaloguj się
Koszyk

Moja Nadzieja. Msza św. Macieja

Moja Nadzieja. Msza św. Macieja

Ikonka produktu
Indeks
1360826200
W magazynie
24,00 zł
Moja Nadzieja. Msza św. Macieja jest do kupienia w przyrostach co 1

Przenikające do głębi Boże Słowo i muzyka niosąca nadzieję i poruszająca struny duszy – tak można by określić płytę „Moja nadzieja”. W tak subtelnej dźwiękowej aurze nawet gitara zdaje się harfą… Poszczególne części Mszy św. w kompozycjach ks. Bartłomieja Kota to medytacje zapraszające słuchacza do podróży w poszukiwaniu tajemnicy Boga. 

Utwory powstały we wrocławskim Duszpasterstwie Akademickim „Maciejówka” i tam pełnią swoją muzyczno-modlitewną służbę.

Lista utworów:

 1. Anioł Pański 2'56
 2. Błogosławcie Pana 1'35
 3. Moja Nadzieja 3'12
 4. Msza św. Macieja, Panie 1'17
 5. Psalm VIII 4'53
 6. Msza św. Macieja, Święty 1'11
 7. Msza św. Macieja, Baranku Boży 1'35
 8. Chleb Żywy 4'34
 9. Chwalcie Pana 1'54
 10. Siedem antyfon adwentowych 4'11
 11. Modlitwa przed snem 2'56

 

Ksiądz Bartłomiej Kot jest obecnie wikarym w parafii pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Oleśnicy, w diecezji wrocławskiej.   

 

Ukończył wrocławską Akademię Muzyczną w klasie gitary klasycznej. Dopiero po dyplomie zdecydował o wstąpieniu do wyższego seminarium duchownego.  

 

Swoją pierwsza płytę I takich słów nas, Panie, ucz nagrał 12 lat temu razem z rodzeństwem. Autorką tekstów była mama. W rodzinnej Zimnej Wodzie, miejscowości niedaleko Legnicy, założył zespół Kapela Kota. Kolejne lata to współpraca z wrocławskim Duszpasterstwem Akademickim Maciejówka i wspólna płyta By moje serce, nie milknąc, psalm Ci śpiewało. A następnie Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach i album Jest Nadzieja. Powrót do korzeni czyli do zespołu Kapela Kota owocuje autorskim krążkiem Wyprawa po słowa.

Ksiądz Bartłomiej Kot to nie tylko wykonawca ale i znakomity kompozytor. Świadczy o tym chociażby prośba o przygotowanie oprawy muzycznej dla uroczystości ogłoszenia nowej bazyliki w Bolesławcu. Na zamówienie ks. dr Jarosiewicza powstało oratorium. Choć sam autor skromnie przyznaje, że nic takiego wielkiego nie zrobił to reakcja osób zaproszonych na uroczystość jednoznacznie świadczyła o wrażeniu jakie wywarła na nich zarówno muzyka jak i tekst. Słowa oparte na medytacji biblijnej to po raz kolejny owoc współpracy księdza Bartłomieja ze swoją mamą.

 


Aby obejrzeć klip, kliknij

 

TUTAJ.

 

 

Zobacz również pierwszą płytę ks. Bartłomieja Kota.

 

Więcej informacji
Autor: Bartłomiej Kot
Typ produktu: CD
Numer EAN13: 5907564015790
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Moja Nadzieja. Msza św. Macieja
Twoja ocena