Utwórz konto lub Zaloguj się
Koszyk

Nie zmieniłbym niczego!

Nie zmieniłbym niczego!

Autor
Ikonka produktu
Indeks
1320017542
W magazynie
14,95 zł
Nie zmieniłbym niczego! jest do kupienia w przyrostach co 1

Książka jest niezwykle ciepłą i pełną humoru opowieścią Sammy’ego o podróży przez Stany Zjednoczone legendarną Route 66 – podróży marzeń. Pokazuje różne oblicza Ameryki: od opustoszałych przestrzeni przemierzanych przez motocyklistów po zatłoczone metropolie pełne wieżowców, od archaicznego spokoju amiszów po roziskrzone światła Las Vegas.

Ale ta podróż to tylko pretekst dla autora, aby poprowadzić czytelnika przez niesamowitą drogę własnego życia. „Nigdy w jednym miejscu, zawsze w ruchu, nieustannie czymś zaaferowany, pomimo zmęczenia, zaangażowany na tysiącu frontach i pragnący poznać wszystko i wszystkich”. I dzień po dniu odhacza zrealizowane marzenia, te duże, te małe i te całkiem malutkie. Zdobywa przyjaciół na całym świecie, którym mówi, że „życie to nie przeszkoda, aby być szczęśliwym!”.

Mały wielki człowiek – jak sam siebie nazywa – jest chory na progerię, nieuleczalną chorobę genetyczną. Ale to nie jest książka o chorobie. To opowieść o fascynującym i niezwykle dojrzałym życiu włoskiego dwudziestolatka, który jest jak jeden na milion i to wcale nie ze względu na chorobę.

 

Polecamy również perełkę z cytatami Sammy'ego Basso, która tchnie optymizmem i radością oraz uczy żyć w pełni, pomimo ograniczeń.

 

 Czytelnia

Więcej informacji
Autor: Sammy Basso
Nazwa wydawnictwa: Edycja Świętego Pawła
Typ produktu: Książka
Numer ISBN: 978-83-7797-592-3
Numer EAN13: 9788377975923
Oprawa: broszurowa
Ilość stron: 192
Wymiary (cm): 14,50 cm X 20,50 cm
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Nie zmieniłbym niczego!
Twoja ocena