Utwórz konto lub Zaloguj się
Koszyk

Niezapisana opowieść. Nikt nie jest samotną wyspą

Niezapisana opowieść. Nikt nie jest samotną wyspą

Ikonka produktu
Indeks
1320010898
W magazynie
29,95 zł
Niezapisana opowieść. Nikt nie jest samotną wyspą jest do kupienia w przyrostach co 1

KOLEJNA POWIEŚĆ BESTSELLEROWEGO AUTORA!

Archipelag Dziesięciu Tysięcy Wysp to doskonałe miejsce dla każdego, kto szuka schronienia przed światem. Piękne otoczenie i dwie solidne łodzie pozwalają wieść spokojny żywot z dala od ludzi. Bezproblemowe życie głównego bohatera zmienia prośba, z jaką zwraca się do niego ktoś, komu nie może odmówić. Ma pomóc sławnej aktorce, która znajduje się na skraju samozniszczenia. Kobieta głęboko zraniona, po nieudanych próbach samobójczych, zamknięta w sobie, nie widzi sensu dalszej egzystencji. Sundey może wskazać jej drogę wyjścia z tej sytuacji i sposób na rozpoczęcie nowego życia pod warunkiem, że ona sama najpierw zmierzy się z własną przeszłością.

Urzekająca powieść, w której bohaterowie w piękny sposób stawiają czoła ranom przeszłości i budują przyszłość na fundamencie wiary, przyjaźni oraz wdzięczności.

Książka z serii ZŁOTA EDYCJA!

 

Urzekająca powieść Charles Martin po mistrzowsku połączył wszystkie wątki, a całość zachwyca. Wyraziście zarysowani bohaterowie w piękny sposób stawiają czoło ranom przeszłości i budują przyszłość na fundamencie wiary, przyjaźni oraz wdzięczności.

ELIN HILDERBRAND, autorka Beautiful day

Książka dostępna również w formie ebooka. SPRAWDŹ!

 

CHARLES MARTIN jest absolwentem literatury angielskiej i dziennikarstwa. Żonaty, ma trzech synów. Mieszka w Jacksonville, na Florydzie. Jest autorem cieszących się dużą popularnością w USA powieści, np. Kiedy płaczą świerszcze, Piorun i deszcz, Otuleni deszczem, Pomiędzy nami góry, W pogoni za świetlikami.

Teraz pięć tytułów z serii "Złota Edycja" możesz kupić w komplecie z rabatem ponad 25%. Sprawdź !!!

Więcej informacji
Autor: Charles Martin
Nazwa wydawnictwa: Edycja Świętego Pawła
Typ produktu: Książka
Numer ISBN: 978-83-7797-286-1
Numer EAN13: 9788377972861
Oprawa: broszurowa
Ilość stron: 400
Wymiary (cm): 14,50 cm X 20,50 cm
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Niezapisana opowieść. Nikt nie jest samotną wyspą
Twoja ocena