Utwórz konto lub Zaloguj się
Koszyk

Ocalić miłość

Ocalić miłość

Ikonka produktu
Indeks
1320010223
W magazynie
29,95 zł
Ocalić miłość jest do kupienia w przyrostach co 1

Teraz trzy powieści z serii "Anielski Patrol" w komplecie
z atrakcyjnym rabatem.
SPRAWDŹ !!!

 

Anielski Patrol wkracza do akcji.
Czas, aby rozpoczęła się misja!  

Usiądź wygodnie, przygotuj chusteczki na otarcie łez.
Czas na wzruszenie, czas na dreszczyk emocji. 

Czas na kolejny bestseller Karen Kingsbury!

 

Mary Catherine wyjeżdża do Ugandy, aby pracować w tamtejszym sierocińcu, chociaż lekarze ostrzegali ją, że powinna zdecydować się na przeszczep serca. Jednak dni, które jej pozostały, Mary Catherine postanowiła poświęcić opiece nad dziećmi, tym bardziej że sama nigdy nie zostanie mamą. Martwiło ją tylko jedno. A tym zmartwieniem było uczucie, jakim darzyła pierwszoligowego bejsbolistę, Marcusa Dillingera – mężczyznę, w którym nie powinna była się zakochać.

Przez cały ten czas Marcus czuje w głębi duszy, że z Mary Catherine dzieje się coś niedobrego. Po miesiącach milczenia z jej strony dociera do niego wiadomość wysłana w tajemniczych okolicznościach. Marcus wyrusza w podróż, która stanie się walką z czasem o życie ukochanej kobiety. Kiedy Tyler Ames i Sami Dawson otrzymują te wstrząsające wieści, przygotowują się właśnie do ślubu. Wszystkie ich plany w jednym momencie ulegną zmianie.

Czy Marcus Dillinger zdąży? Czy wygra walkę z czasem o wielką miłość? Czy Sami i Tyler dowiedzą się kiedykolwiek, w jak złym stanie było serce ich przyjaciółki? Co stało się z uczuciem Mary Catherine? 

Karen Kingsbury autorka bestsellerów na liście "New York Timesa", jej książki sprzedano już w ponad dwudziestu milionach egzemplarzy na całym świecie. Kilkanaście z jej powieści zajęło pierwsze miejsce w rankingach najlepiej sprzedających się książek, m.in. wydana przez nas W odcieniach błękitu (2012). Autorka mieszka w Tennessee wraz z mężem, mają córkę oraz pięciu synów (w tym trzech adoptowanych). Ocalić miłość to trzeci tom najnowszej serii napisanej przez Karen Anielski Patrol. Pierwsza część nosi tytuł Druga szansa, a druga – Nowe życie.

 

Więcej informacji
Autor: Karen Kingsbury
Nazwa wydawnictwa: Edycja Świętego Pawła
Typ produktu: Książka
Numer ISBN: 978-83-7797-469-8
Numer EAN13: 9788377974698
Oprawa: broszurowa
Ilość stron: 392
Wymiary (cm): 13,50 cm X 20,50 cm
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Ocalić miłość
Twoja ocena