Utwórz konto lub Zaloguj się
Koszyk

Oczy anioła

Oczy anioła

Ikonka produktu
Indeks
1320010895
W magazynie
29,95 zł
Oczy anioła jest do kupienia w przyrostach co 1

 Jake mieszka w miasteczku od niedawna, jest nowym uczniem w szkole i chłopakiem z sąsiedztwa. Ma gorące dłonie i niewiarygodny dar, z powodu którego jest w ogromnym niebezpieczeństwie.

Połączy ich coś więcej niż los… W otaczającym ich cieniu czai się potężne zło, ukryte pod osłoną codzienności. Nad nimi czuwają dwa anioły, niepewne tego, co może się wydarzyć. A piękno, jakiego dotychczas nie widzieli, wzywa ich, aby włączyli się do walki w świecie, w którym wszystkie ludzkie wybory mają swój początek.

To królestwo, które widzą tylko anioły, demony… i Brielle.

 

Książka Oczy anioła ma wszystko, czego szukam w powieści – wspaniałą prozę, fascynującą bohaterkę, humor i intrygującą fabułę – oraz dwie rzeczy, o których odnalezieniu marzę – przyzwolenie na słabość i obietnicę nadziei. 

 

/MYRA McENTIRE, autorka powieści Hourglass/

 

SHANNON DITTEMORE to córka pastora, żona i młoda matka. Mąż Shannon jest również pastorem. Autorka ukończyła Portland Bible College. W życiu łączy bujną wyobraźnię i zamiłowanie do prawdy. Pracuje w Portland Bible College, przygotowuje przedstawienia z miejscowymi grupami teatralnymi oraz angażuje się w duszpasterstwo młodszej i starszej młodzieży. W swoim domu w Północnej Karolinie wyobraża sobie rzeczy niewidzialne dla oka i wychowuje dwójkę dzieci.

 

Oczy anioła to jej debiut literacki i pierwsza część trylogii o świecie Nadziemia, gdzie toczy się walka dobra ze złem. Drugą część stanowi tytuł Złamane skrzydła.

Teraz zobacz w zestawie!

Więcej informacji
Autor: Shannon Dittemore
Nazwa wydawnictwa: Edycja Świętego Pawła
Typ produktu: Książka
Numer ISBN: 978-83-7797-154-3
Numer EAN13: 9788377971543
Oprawa: broszurowa
Ilość stron: 288
Wymiary (cm): 14,00 cm X 21,50 cm
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Oczy anioła
Twoja ocena