Utwórz konto lub Zaloguj się
Koszyk

Ojcze nasz. Ćwiczenia na etap edukacji wczesnoszkolnej

Ojcze nasz. Ćwiczenia na etap edukacji wczesnoszkolnej

Autor
Ikonka produktu
Indeks
1320011809
W magazynie
14,95 zł
Ojcze nasz. Ćwiczenia na etap edukacji wczesnoszkolnej jest do kupienia w przyrostach co 1

Czy katecheza jest nudna? Oczywiście, że nie! Wystarczy mieć pasję i - odpowiednie pomoce metodyczne, czyli świetnie opracowany podręcznik do katechezy. Taka właśnie jest książka "Ojcze nasz. Ćwiczenia na etap edukacji wczesnoszkolnej" autorstwa osoby, która swoją pasją do nauczania katechezy mogłaby obdarzyć kilka innych -  Anny Cieluch.
Rebusy, zgadywanki, krzyżówki, a nawet sudoku o niebie i pełnieniu woli Bożej! Forma ćwiczeń znakomicie dostosowana do percepcji dzieci na tym etapie edukacji, świetna metodyka i różnorodne zadania, które w zasadzie trzeba by nazwać... zabawą. Dodatkowo, i dzieciom i katechecie towarzyszyć będą święci, aniołowie, Matka Boża i Pan Jezus - w ślicznych, zachęcających do pracy z książką ilustracjach.
Nowy program nauczania religii z 2018 roku zakłada modlitwę „Ojcze nasz” wśród treści programo­wych w klasie I, II i III. Powtarzalność tematu na tym etapie nauczania sugeruje, że jest on niezwykle ważny. Uczeń w szkole podstawowej powinien znać i posługiwać się modlitwą „Ojcze nasz”, ale powi­nien także wiedzieć i lepiej rozumieć, że składa się ona z 7 próśb.

Anna Cieluch
nauczycielka religii i plastyki w szkole podstawowej w Sycowie. Przez 6 lat współtworzyła Schronisko dla Bezdomnych Kobiet w Kaliszu. Ponad 20 lat temu założyła wspólnotę „Kawałek Nieba”, do której należą osoby niepełnosprawne, a także ich rodziny i przyjaciele. Prywatnie pasjonuje się fotografią, sztuką i zwierzętami.

Więcej o książce w filmiku: Ojcze nasz i 7 Grzechów głównych – ćwiczenia w Serii Katechetycznej

 

Więcej informacji
Autor: Cieluch Anna
Nazwa wydawnictwa: Edycja Świętego Pawła
Typ produktu: Książka
Numer ISBN: 978-83-8131-228-8
Numer EAN13: 9788381312288
Seria: Katechetyczna
Oprawa: zeszytowa
Ilość stron: 40
Wymiary (cm): 20,50 cm X 28,50 cm
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Ojcze nasz. Ćwiczenia na etap edukacji wczesnoszkolnej
Twoja ocena