Utwórz konto lub Zaloguj się
Koszyk

Papież Franciszek do młodych

Papież Franciszek do młodych

Ikonka produktu
Indeks
1320034418
W magazynie
1,00 zł
Papież Franciszek do młodych jest do kupienia w przyrostach co 1

Ojciec Święty Franciszek skierował do dziewcząt i chłopców wiele ważnych słów – zwłaszcza w czasie ostatnich Światowych Dni Młodzieży w Brazylii. Warto dzięki tej książeczce zatrzymać się nad nimi i te najważniejsze jeszcze raz przemyśleć: „Jesteście atletami Chrystusa!”; „Bądźcie radosnymi świadkami miłości Chrystusa, odważnymi świadkami Jego Ewangelii, aby wnosić w ten świat trochę światła”; „Jezus Chrystus na was liczy! Kościół na was liczy! Papież na was liczy!”.

 

Z okazji wizyty papieża Franciszka w Polsce i Światowych Dni Młodzieży proponujemy Państwu trzy książki w cenie 5 zł. Teraz w zestawie taniej. Sprawdź !!!

Promocja trwa do 31 lipca 2016 r. lub do wyczerpania zapasów.
Ilość produktów ograniczona.

 

Oprócz tytułu Papież Franciszek do młodych zestaw trzech książek w cenie 5 zł zawiera:

Franciszek. Papież z końca świata

Kiedy papież Franciszek po raz pierwszy pojawił się na balkonie Bazyliki św. Piotra stwierdził, że kardynałowie wybierając go, udali się prawie na koniec świata. Ta niewielka 16-stronicowa książeczka w kilku słowach przybliża postać nowego papieża, ukazuje historię jego życia, nakreśla styl pasterskiej posługi oraz przypomina pierwsze i niezapomniane słowa i gesty jego pontyfikatu.

Papież Franciszek. Myśli

Słowa Ojca Świętego Franciszka wyznaczają drogę, jaką będzie chciał prowadzić wspólnotę Kościoła. Od samego początku Franciszek urzekł swoją nas prostotą i spontanicznością. Rzadko korzystał z przygotowanych dla niego tekstów. Starał się mówić od serca i nawiązać bliską relację ze słuchającymi go ludźmi. Ten zbiór jego myśli, zaczerpnięty z pierwszych przemówień, będzie dla wszystkich okazją do poznania nowego papieża i odkrycia jego głębokiej troski o Kościół i o każdego z nas.

Więcej informacji
Nazwa wydawnictwa: Edycja Świętego Pawła
Typ produktu: Książka
Numer ISBN: 978-83-7797-339-4
Numer EAN13: "9788377973394"
Oprawa: zeszytowa
Ilość stron: 16
Wymiary (cm): 10,50 cm X 14,80 cm
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Papież Franciszek do młodych
Twoja ocena