Utwórz konto lub Zaloguj się
Koszyk

Przebaczenie. Klucz do przemiany serca

Przebaczenie. Klucz do przemiany serca

Ikonka produktu
Indeks
1320017435
W magazynie
19,95 zł
Przebaczenie. Klucz do przemiany serca jest do kupienia w przyrostach co 1

Ceniony na całym świecie kierownik duchowy o. Gustavo Jamut prowadzi nas przez proces prawdziwego przebaczenia, które niesie ze sobą uzdrowienie serca, pogodzenie się z samym sobą, z innymi ludźmi oraz z Bogiem. W książce znajdują się ćwiczenia duchowe, modlitwy, medytacje biblijne, sześć kroków przebaczenia ułatwiających oczyszczenie serca z uraz, poczucia winy i żalu.

Sprawdź:

  • Jak przebaczyć samemu sobie?
  • Jak przebacza nam miłosierny Bóg?
  • Co zrobić, aby naprawdę wybaczyć innym?
  • Czy można wyleczyć się z poczucia winy?

To kolejna po 30 dni z Jezusem Miłosiernym i Świętą Faustyną pozycja tego autora. Ponieważ pisze on w sposób bezpośredni, a jego książki pomagają żyć, dlatego jest tak bliski wielu czytelnikom na świecie. Nieocenionym uzupełnieniem książki Przebaczenie. Klucz do przemiany serca i wsparciem dla zmieniających swoje życie na lepsze będą na pewno Modlitwy o uzdrowienie o. Jamuta.

O. GUSTAVO E. JAMUT urodził się w Buenos Aires. Jest kapłanem ze zgromadzenia Oblatów Maryi Niepokalanej, założonego przez bł. Bruno Lanteriego. Obecnie jest koordynatorem ruchu charyzmatycznego w diecezji Buenos Aires. Zajmuje się szczególnie formacją świeckich. Założył wspólnotę ewangelizacyjną „Głosiciele pokoju”. Prowadzi konferencje, seminaria i dni skupienia. Jest autorem wielu książek o tematyce religijnej, podejmujących zagadnienia rozwoju duchowego.

 

Więcej informacji
Autor: Gustavo E. Jamut
Nazwa wydawnictwa: Edycja Świętego Pawła
Typ produktu: Książka
Numer ISBN: 978-83-7797-610-4
Numer EAN13: 9788377976104
Oprawa: broszurowa
Ilość stron: 112
Wymiary (cm): 12,50 cm X 19,50 cm
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Przebaczenie. Klucz do przemiany serca
Twoja ocena