Utwórz konto lub Zaloguj się
Koszyk

Święty Jan Paweł II. Nowenna i Litania

Święty Jan Paweł II. Nowenna i Litania

Ikonka produktu
Indeks
1220603032
W magazynie
3,50 zł
Święty Jan Paweł II. Nowenna i Litania jest do kupienia w przyrostach co 1

Zwracanie się do Boga za pośrednictwem osób, o których wiemy, że już przeszły do nowego życia w Domu Ojca, napełnia nas nadzieją i mobilizuje do korzystania z przykładu obranej przez nich drogi. Jan Paweł II już podczas swojej ziemskiej wędrówki skutecznie inspirował ludzi całego świata do naśladowania jego głębokiego zjednoczenia z Bogiem i prawdziwie chrześcijańskiego życia. Świętość rozjaśnia ścieżki życia także tym, którzy nie potrafią odnaleźć własnego powołania do życia w Bogu. 
Ta nowenna i towarzyszące jej modlitwy mają przede wszystkim na celu ułatwienie wyrażenia Panu naszej wdzięczności za wielki dar, jakim był papież Jan Paweł II dla Kościoła i świata oraz za wszystko, co uczynił dla ludzkiej społeczności. 
Wierzymy, że teraz jeszcze skuteczniej wstawia się za wszystkimi, których los tak bardzo leżał mu na sercu i z tym większą ufnością zwracamy się za jego pośrednictwem do Miłosiernego Ojca, Chrystusa Zbawiciela i Ducha Odnowiciela, w którego mocy jest zmieniać oblicze ziemi i nasze dusze przemieniać na chwałę Bożą. 
Każdy dzień modlitwy za wstawiennictwem błogosławionego Jana Pawła II przedkłada prośbę o łaski potrzebne dla każdego chrześcijanina. Ufamy w skuteczność jego pośrednictwa, o ile prosimy z czystym sercem i zgodnie z wolą Bożą. Do każdej z próśb można dołączyć własne intencje.

Więcej informacji
Nazwa wydawnictwa: Paulistki
Typ produktu: Książka
Numer ISBN: 978-83-62985-27-2
Numer EAN13: 9788362985272
Oprawa: broszurowa
Ilość stron: 32
Wymiary (cm): 7,00 cm X 11,00 cm
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Święty Jan Paweł II. Nowenna i Litania
Twoja ocena