Utwórz konto lub Zaloguj się
Koszyk

YOUCAT Katechizm

YOUCAT Katechizm

Ikonka produktu
Indeks
1320015026
W magazynie
29,95 zł
YOUCAT Katechizm jest do kupienia w przyrostach co 1

NOWE WYDANIE

Oto młody katechizm dla młodego człowieka! Z nim przeżyjesz nową i niesamowitą przygodę z Bogiem i odkryjesz Jego miłość. Zobaczysz, że o Ewangelii i Kościele można mówić zwyczajnie i interesująco.
YOUCAT powstał pod patronatem kard. Christopha Schönborna, metropolity Wiednia. Spotkał się z uznaniem i poparciem Stolicy Apostolskiej i Papieża Benedykta XVI, który napisał do niego słowo wstępne. W skład zespołu pracującego nad katechizmem weszli kapłani, teolodzy, osoby konsekrowane i wychowawcy. Jednak znaczący wkład w jego powstanie wnieśli przede wszystkim ludzie młodzi, którzy sami redagowali pytania, sprawdzali, czy język tekstu jest zrozumiały, dobierali fotografie.
YOUCAT oparty jest na Katechizmie Kościoła Katolickiego oraz jego Kompendium. Posługując się językiem młodzieży, porusza wszystkie ważne kwestie dotyczące wiary i moralności katolickiej. Wyjaśnia także wiele spraw nurtujących dziś młode pokolenie. Ponadto zawiera interesującą dla młodego czytelnika szatę graficzną, liczne ilustracje i zdjęcia oraz indeks tematyczny. Przystępny język, nowoczesna szata graficzna oraz poręczny format sprawiają, że katechizm YOUCAT będzie doskonałym przewodnikiem po ścieżkach wiary.
Daj się ponieść Bogu!


Zapraszamy na naszą stronę internetową:
www.youcat.org

OŚWIADCZENIE WYDAWNICTWA (PDF)

ERRATA DO WYDANIA PIERWSZEGO (PDF)


Zobacz również serię "Lekcje z Youcatem" - materiały do nauczania religii oraz katechezy w oparciu o katechizm YOUCAT

Więcej informacji
Nazwa wydawnictwa: Edycja Świętego Pawła
Typ produktu: Książka
Numer ISBN: 978-83-7424-927-0
Numer EAN13: 9788374249270
Oprawa: zintegrowana
Ilość stron: 304
Wymiary (cm): 12,50 cm X 20,50 cm
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:YOUCAT Katechizm
Twoja ocena