Utwórz konto lub Zaloguj się
Koszyk

Z depresji do wiary

Z depresji do wiary

Ikonka produktu
Indeks
1320017543
W magazynie
19,95 zł
Z depresji do wiary jest do kupienia w przyrostach co 1

Mam nadzieję, że opowiedziana przeze mnie historia pomoże komuś odzyskać zaufanie do życia.

Do tego. I do innego, które – teraz jestem już tego pewna – nadejdzie.

Milly Gualteroni

Dziewczyna pochodząca ze znanej lombardzkiej rodziny po otrzymaniu znakomitego wykształcenia humanistycznego i kilku latach pracy jako nauczycielka rozpoczyna karierę dziennikarki w Mediolanie. W wirze wielkiego świata odrzuca nakazy moralne jako anachroniczne.

Za maską przebojowej dziennikarki kryje się tragedia: ciężka depresja, która wciąga ją w coraz ciemniejszą przepaść. Nie pomagają ani nowoczesne leki, ani różne terapie. Trzykrotnie próbuje targnąć się na swoje życie. Kiedy wydaje się, że jej życie sięgnęło samego dna piekła, wtedy nieoczekiwanie wdziera się w nie Tajemnica.

Bohaterka przez swoje świadectwo pragnie pokazać ludziom cierpiącym na ciele, umyśle i duszy, że Bóg czeka na każdego, kto zechce pochwycić Jego rękę, którą On nieustannie wyciąga do człowieka.  

Milly Gualteroni (ur. 1957), po uzyskaniu dyplomu High School w Kalifornii oraz świadectwa dojrzałości w liceum klasycznym ukończyła studia na Uniwersytecie w Padwie na Wydziale Języków i Literatur Obcych. Przez krótki okres uczyła języka i literatury angielskiej, a następnie została dziennikarką. Pracowała dla takich pism, jak: „Gran Bazar”, „Leukomo Vogel”, „Chi”, „Kosmopolita” i „Panorama”. Studiowała psychologię i teologię na Uniwersytecie Katolickim w Mediolanie, a także teologię wandejską w Rzymie. Obecnie współpracuje z kilkoma czasopismami.

 

Więcej informacji
Autor: Milly Gualteroni
Nazwa wydawnictwa: Edycja Świętego Pawła
Typ produktu: Książka
Numer ISBN: 978-83-7797-646-3
Numer EAN13: 9788377976463
Oprawa: broszurowa
Ilość stron: 248
Wymiary (cm): 13,50 cm X 20,50 cm
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Z depresji do wiary
Twoja ocena