Ten sklep używa ciasteczek (cookies) aby zapewnić najwyższą jakość zakupów. Dla przykładu informacji o sesji lub języku są przechowywane na Twoim komputerze. Bez włączonej obsługi ciasteczek funkcjonalność sklepu jest ograniczona. Jeśli się nie zgadzasz, kliknij tutaj. x

Wspaniały czas zmian. Audiobook MP3

Wspaniały czas zmian. Audiobook MP3

Dla ojców nastolatków

Ken Canfield

Gotowe do wysyłki
24,95 zł
Tylko 14,97 zł

Straciłeś kontakt z córką? Syn przestał Cię słuchać? Czujesz, że jako rodzic ponosisz porażkę? To musi być okres dojrzewania – czas próby i zmian dla każdego ojca. Dzięki tej książce dowiesz się, że wszystko, co dzieje się wokół jest… normalne. Na tym etapie życia dzieci szybko zmieniają się w dorosłych. Jednak czas dojrzewania wcale nie musi kończyć się katastrofą. Ty na pewno sobie poradzisz! Jak zatem rozmawiać z nastolatkami? Co można kontrolować a czego się nie da? Jak pomóc dzieciom ominąć życiowe rafy i cieszyć się czasem wspaniałych zmian? Odpowiedzi znajdziesz w kolejnej książce z serii „Przygoda bycia ojcem”.

Czyta: Przemysław Babiarz
Czas trwania: 2 godz. 3 min.

"Książka ta pokazuje współczesnym ojcom, jak mogą pomóc swoim nastoletnim dzieciom przejść przez najtrudniejszy w życiu okres. Rodzicielstwo staje się coraz bardziej świadome, wyczekiwane, traktowane jako dar i zadanie. Ojcowie na równi z matkami opiekują się niemowlętami i małymi dziećmi. Ale maraton, do którego Ken Canfield przyrównuje wychowanie dziecka, ma swoje kryzysy. Autor z pasją pokazuje, jak sobie z nimi poradzić. Dzięki tej pozycji można dobrnąć do mety z pełną satysfakcją".

Iza Paszkowska
nauczyciel, redaktor Małego Gościa Niedzielnego

Przemysław Babiarz poleca audiobook "Wspaniały czas zmian":

EAN: 9788374249300
Tytuł: Wspaniały czas zmian. Audiobook MP3
Podtytuł: Dla ojców nastolatków
Autor: Ken Canfield
Seria: Przygoda bycia ojcem
ISBN: 978-83-7424-930-0
Lektor: Przemysław Babiarz
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Nr produktu: 1360200100