Ten sklep używa ciasteczek (cookies) aby zapewnić najwyższą jakość zakupów. Dla przykładu informacji o sesji lub języku są przechowywane na Twoim komputerze. Bez włączonej obsługi ciasteczek funkcjonalność sklepu jest ograniczona. Jeśli się nie zgadzasz, kliknij tutaj. x

Jesteś moją córką (DUŻY FORMAT)

Jesteś moją córką (DUŻY FORMAT)

Gotowe do wysyłki
14,95 zł
Tylko 8,97 zł

Powiedz jej: Jesteś cudowną kobietą! Jesteś niepowtarzalna i jedyna! I wszystko jest możliwe, gdy nad tobą czuwa wszechmogący Bóg!

Książka dla wszystkich kobiet, które powinny być obdarowane dobrym i mądrym słowem. Zarówno pań, które w dorosłość właśnie wkraczają, jaki tych, które zdobyły więcej życiowych doświadczeń. „Jesteś moją córką” zawiera ogromną porcję wiary w siebie, a urocze zdjęcia z pewnością wywołają uśmiech na twarzy. Cytaty z Dzienniczka św. Faustyny zostały tak dobrane, aby stanowiły początek rozważań motywujących do lepszego, bardziej świadomego życia. Słowa Jezusa i krótkie rozważania, podniosą każdą kobietę do godności księżniczki w Królestwie Bożym, której najwspanialszą ozdobą są pokora, czystość i inteligencja.


„Córko Moja, trzy cnoty niech cię zdobią szczególnie: pokora, czystość intencji i miłość.” Dzienniczek 1779

EAN: 9788377978405
Tytuł: Jesteś moją córką (DUŻY FORMAT)
Seria: Jesteś
Format: 16,00 x 16,00
Liczba stron: 64
Oprawa: twarda
ISBN: 978-83-7797-840-5
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Nr produktu: 1320030265