Ten sklep używa ciasteczek (cookies) aby zapewnić najwyższą jakość zakupów. Dla przykładu informacji o sesji lub języku są przechowywane na Twoim komputerze. Bez włączonej obsługi ciasteczek funkcjonalność sklepu jest ograniczona. Jeśli się nie zgadzasz, kliknij tutaj. x

Integracja emocjonalna

Integracja emocjonalna

Jak uwierzyć, że jesteś kochany i potrafisz kochać

Terruwe Anna A., Baars Conrad W.

Gotowe do wysyłki
Tylko 35,00 zł

Anna A. Terruwe i Conrad W. Baars, holenderscy psychiatrzy z wieloletnią praktyką terapeutyczną, opisują przyczyny, skutki i sposoby leczenia odkrytej przez siebie jednostki chorobowej, nazwanej zespołem niezaspokojenia emocjonalnego.

Są autorami licznych książek, z których dwie ukazały się nakładem Wydawnictwa W drodze: Integracja psychiczna. O nerwicach i ich leczeniu (Terruwe i Baars) oraz Psychologia miłości i seksualności (Baars).

Ludzie jako jednostki społeczne bezwzględnie potrzebują emocjonalnego kontaktu z innymi osobami. Nie mogą oni jednak być otwarci na innych, jeśli wcześniej nie zostali obdarzeni bezinteresowną miłością. Bez tej afirmacji skazani są na niepewność własnej wartości. Żadne osiągnięcia zawodowe czy intelektualne - choćby nie wiem jak spektakularne - nie są w stanie zastąpić tego emocjonalnego niedostatku. To miejsce może zapełnić tylko bezwarunkowa miłość drugiej osoby.

EAN: 9788370338428
Tytuł: Integracja emocjonalna
Podtytuł: Jak uwierzyć, że jesteś kochany i potrafisz kochać
Autor: Terruwe Anna A., Baars Conrad W.
Format: 14.5 x 20.5cm
Liczba stron: 232
Oprawa: miękka
ISBN: 9788370338428
Wydawca: W Drodze
Nr produktu: 1220683805