Ten sklep używa ciasteczek (cookies) aby zapewnić najwyższą jakość zakupów. Dla przykładu informacji o sesji lub języku są przechowywane na Twoim komputerze. Bez włączonej obsługi ciasteczek funkcjonalność sklepu jest ograniczona. Jeśli się nie zgadzasz, kliknij tutaj. x

Jak się obyć bez pigułki?

Jak się obyć bez pigułki?

Tajemnica spełnionej seksualności

Benedicte Lucereau

Gotowe do wysyłki
15,90 zł
Tylko 9,54 zł

Autorka niniejszej publikacji proponuje inny sposób przeżywania seksualności małżeńskiej, inne spojrzenie na pożądanie, rozkosz i relacje między kobietą i mężczyzną. Doświadczać swojej seksualności w sposób wolny i nieskrępowany? Przeżywać swoją seksualność w sposób bardziej naturalny? To wszystko jest możliwe! Wiele małżeństw daje temu świadectwo, mówiąc, jak wielkiej przemianie na lepsze uległa dzięki temu ich seksualność; jak została odnowiona.

Przeżywanie swojej seksualności w zgodzie z cyklem przemian zachodzących w ciele kobiety oznacza nowy sposób postrzegania seksualności, pragnienia, przyjemności, damsko-męskich relacji. To nowy sposób na życie; sposób, którego mogą doświadczyć wszyscy, bez względu na wiek, zdolności intelektualne, poglądy. Jest on przeznaczony dla wszystkich, którzy tęsknią do "wielkiej miłości" i chcą, by ich pożycie seksualne stało się tej miłości wyrazem.

Bénédicte Lucereau jest specjalistką terapii małżeńskiej, prywatnie - matką i babcią. Niniejszą książkę konsultowała z dr Françoise Pinguet - ginekolog z ponad 35-letnim doświadczeniem.

EAN: 9788375164398
Tytuł: Jak się obyć bez pigułki?
Podtytuł: Tajemnica spełnionej seksualności
Autor: Benedicte Lucereau
Format: 145 x 210
Liczba stron: 184
Oprawa: Broszura
ISBN: 978-83-7516-439-8
Wydawca: Wydawnictwo Święty Wojciech
Nr produktu: 1220598089