Ten sklep używa ciasteczek (cookies) aby zapewnić najwyższą jakość zakupów. Dla przykładu informacji o sesji lub języku są przechowywane na Twoim komputerze. Bez włączonej obsługi ciasteczek funkcjonalność sklepu jest ograniczona. Jeśli się nie zgadzasz, kliknij tutaj. x

Rodzina SLOW

Rodzina SLOW

Jak zwolnić, odbudować więzi i doświadczyć większej radości

Bernadette Noll

Gotowe do wysyłki
Tylko 34,95 zł

 

Jako antidotum na wszechobecny we współczesnym świecie pośpiech, natłok informacji, zalew rzeczy i spraw, brak czasu dla rodziny i na pielęgnowanie przyjaźni, śmieciowe jedzenie i takie też czasami życie… pojawił się u nas i zadomowił trend slow (z ang. powoli, wolno, zwolnić). Propaguje zatrzymanie się, rozejrzenie wokoło i zaplanowane zwolnienie tempa życia, dobre wykorzystanie czasu i otaczających nas rzeczy. Przede wszystkim to szkoła podejmowania świadomych decyzji związanych z tym, co robić, jak żyć, co kupować, jak wychowywać dzieci, co jeść, jak spędzać czas wolny. To przeciwieństwo zarówno wyścigu szczurów, jak i odpuszczenia sobie w życiu wszystkiego.

Książka pokazuje, jak można żyć dobrze i mądrze!Jeśli chcesz czerpać prawdziwą radość z życia osobistego i rodzinnego, to ta książka jest dla ciebie. Znajdziesz tu informacje, narzędzia i inspiracje do tego, aby to osiągnąć.

Autorka – współzałożycielka ruchu SlowFamilyLiving.com – przekazuje nam swoje pomysły oraz sugestie, w jaki sposób możemy smakować życie. Książka przygotowana wspólnie z polskimi fascynatami ruchu slow, których znajdziecie na slowfamily.pl.

Przeczytaj fragment

EAN: 9788377975992
Tytuł: Rodzina SLOW
Podtytuł: Jak zwolnić, odbudować więzi i doświadczyć większej radości
Autor: Bernadette Noll
Format: 13,50 x 20,50 cm
Liczba stron: 232
Oprawa: broszurowa
ISBN: 978-83-7797-599-2
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Nr produktu: 1320010786