Ten sklep używa ciasteczek (cookies) aby zapewnić najwyższą jakość zakupów. Dla przykładu informacji o sesji lub języku są przechowywane na Twoim komputerze. Bez włączonej obsługi ciasteczek funkcjonalność sklepu jest ograniczona. Jeśli się nie zgadzasz, kliknij tutaj. x

Siłowanki

Siłowanki

Dzikie harce, których potrzebuje każda rodzina

Anthony T. DeBenedet , Lawrence J. Cohen

Gotowe do wysyłki
34,90 zł
Tylko 20,94 zł

Gdzie nie spojrzeć, tam zabawy fizyczne tracą na znaczeniu. Ćwiczeń gimnastycznych w szkołach coraz mniej, przerwy między lekcjami coraz krótsze, a niektóre szkoły nie mają nawet placu zabaw! Czy to rzeczywiście dziwne, że w takiej sytuacji dzieci wycofują się w świat gier komputerowych?

Anthony T. DeBenedet i Lawrence J. Cohen chcą tym wszystkim trochę potrząsnąć (dosłownie!). W „Siłowankach” pokazują, jak chaotyczna na pozór zabawa może:

- pielęgnować bliskie relacje,

- rozwiązywać problemy z zachowaniem,

- zwiększać wzajemne zaufanie.

Czerpiąc inspirację z gimnastyki, sportów walki, baletu, tradycyjnych dyscyplin sportowych, a nawet zachowań zwierząt, autorzy przedstawiają kilkadziesiąt ilustrowanych propozycji wspólnych zabaw dla dzieci i rodziców z obszernym komentarzem na temat ich znaczenia.

Te wspaniałe aktywności są nie tylko zabawne i zupełnie darmowe, ale dają też mnóstwo zaskakujących korzyści zdrowotnych dla rodziców. Porzuć więc gry komputerowe i włącz się do zabawy!

Lawrence J. Cohen jest doktorem psychologii specjalizującym się w terapii dzieci i rodzin poprzez zabawę, autorem „Rodzicielstwa przez zabawę” i "Nie strach się bać". Prowadzi warsztaty z rodzicielstwa przez zabawę dla rodziców, nauczycieli i osób zawodowo stykających się z dziećmi. 

EAN: 9788362829200
Tytuł: Siłowanki
Podtytuł: Dzikie harce, których potrzebuje każda rodzina
Autor: Anthony T. DeBenedet , Lawrence J. Cohen
Format: 13,5 x 19 cm
Liczba stron: 194
Oprawa: Miękka
ISBN: 978-83-62829-20-0
Wydawca: Mamania
Nr produktu: 1220646239